7 YIL SONRA 7 NUMARA

Yaklaşık 7 yıl sonra Samsunspor'a geri dönüş yapan Musa Aydın, eskiden olduğu gibi yine 7 numaralı formayı giyecek. Samsunspor formasını giymeyi çok özlediğini belirten Musa, "Kedime güveniyorum. Sanki futbola yeni başlamış gibiyim.

7 YIL SONRA 7 NUMARA

\n  

\n
\n O muhteşem taraftarımızla birlikte  takımımızı en iyi yerlere taşıyacağız" dedi.Musa Aydın...O Samsunspor'un sarı fırtınası. Altyapısından yetişip 6 sezon profesyonel olarak Kırmızı-Beyazlı ekibin başarısı için ter döken Musa Aydın, 2005-2006 sezonun sonunda yuvadan ayrılıp Sakaryaspor'a transfer olurken bir anlamda gurbete çıkmıştı. Efendi kişiliğinin yanı sıra  başarılı futboluyla da Samsunspor camiası başta olmak üzere herkes tarafından çok sevilen orta saha oyuncusu Musa, yaklaşık 7 yıllık aranın ardından önceki gün attığı imza ile yuvasına geri dönüş yaptı. 
\n
\n  
\n
\n ÇOK ÖZLEDİM  
\n
\n Kendi evine, kulübüne döndüğü için Musa'nın heyecandan ve mutluluktan içi içine sığmıyor. Tecrübeli futbolcu, şimdi, yaklaşık 7 yıl sonra döndügü Samunspor'da eskiden olduğu gibi 7 numaralı formayı giyecek olmanın heyecanını yaşayor.  Musa, özel röportajda arkadaşımız Muhammet Çavuşoğlu'na duygularını anlatırken boğazı düğümlendi. Samsunpor formasını giymeyi çok özlediğini söyleyen Musa, övgüyle bahsettiği taraftarlara mesaj yolladı. 
\n
\n  
\n
\n FUTBOLA YENİ BAŞLAMIŞ GİBİYİM  
\n
\n  Yaklaşık 7 yıl sonra Samsunspor'a geri döndüğü için çok mutlu olduğunu ifade eden Musa Aydın, "Aslına bakarsanız duygularım karmakarışık. Samsunspor, altyapısından yetişip ne zaman profesyonel olacağım diye düşündüğüm takımdı. Sonra profesyonel olup 6 yıl hizmet ettiğim kulüp. 7 yıl dışarıda kaldıktan sonra geri dönüş yaptım. Çok mutluyum, heyecanlıyım.  Sanki futbola yeni başlayan birisi gibiyim" dedi.
\n
\n  
\n
\n TEKLİFLERİ GERİ ÇEVİRDİM 
\n
\n Cazip teklifler almasına rağmen Samsunspor'a geldiğini dile getiren tecrübeli futbolcu şunları söyledi: "Hiçbir şey konuşmadan geldim.   
\n
\n Geçmiş dönemde elde edilen başarıları tekrar kendi kulübümde yaşamak istiyorum. Öncelikli hedefimiz Samsunspor'u hep birlikte yeniden Süper Lig'e çıkarmak.  Hep birlikte takımımızı en iyi yerlere taşıyacağız. Çok yer gördüm. Ama Samsunspor, Türkiye'nin en iyi tesislerinden birine sahip. Bu çok önemli."
\n
\n  
\n
\n GURUR VERİCİ 
\n
\n Yıllar sonra tekrar Samsunspor'da 7 numaralı formayı giyeceğim. Bu benim için onur ve gurur verici. Aradan geçen onca zamandan sonra yuvama 7 numaralı  formayla dönmek çok güzel. İnşallah bu formayı en iyi şekilde temsil ederim. Samsunspor formasıyla 19 Mayıs Stadı'na çıkmayı çok özledim. Taraftarımızın önüne çıkacağım günü heyecan ve sabırsızlıkla bekliyorum."
\n
\n  
\n
\n HOCAMIZ POZİTİF 
\n
\n Daha yeni takıma katıldım. Üç antrenmana çıktım. Takımımızda arkadaşlık, dayanışma ve yardımlaşma süper. Hocamızında bizimle diyaloğu mükemmel, çok iyi. Hep pozitif enerji veriyor. Bu durum bir takım için çok önemli. Başarıya giden yolda en önemli etkenlerden biri takım ruhu. Kısa sürede gördüm ki bu şu anda Samsunspor'da var."
\n
\n  
\n
\n TARAFTARIMIZ MUHTEŞEM 
\n
\n Samsunspor taraftarı ,tribünlerde yaptıkları görsel şovlarla Türkiye gündemine oturdu. Taraftarımız bir sezon boyu hep konuşuldu. Dışarıda  kaldığım zaman onlarla gurur duydum hep. Gerçekten muhteşem görüntü oluşturuyorlar tribünde. Bu da beni çok mutlhu etti. Taraftarımızı çok seviyorum. Onların desteğiyle güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum. İşler kötü gittiği zaman da bile takım sırtını dönmeyen, destek olan taraftarımız var."
\n
\n  
\n
\n KENDİME GÜVENİYORUM 
\n
\n Transferler geç yapıldı. Bu nedenle takımımızda tam kadro olarak hazırlıkara geç başladı., Buna rağmen lige güzel bir başlangıç oldu. Şimdi ben de takımı en iyi şekilde katkı sağlamak için buradayım. Milli maçlar nedeniyle lige verilen ara hem benim hem de takım için avantaj. Kendime güveniyorum. Daha uzun yıllar futbol oynamak istiyorum."
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

13 Aralık Perşembe Samsun hava durumu! O ilçelerde kar yağışı bekleniyor

1 13 Aralık Perşembe Samsun hava durumu! O ilçelerde kar yağışı bekleniyor

İkisi de tribünde

2 İkisi de tribünde

Samsun'da yangın paniği: 4 kişilik aile ölümden döndü

3 Samsun'da yangın paniği: 4 kişilik aile ölümden döndü

Yüksek Hızlı Tren ile kılavuz tren çarpıştı: 7 ölü, 46 yaralı

4 Yüksek Hızlı Tren ile kılavuz tren çarpıştı: 7 ölü, 46 yaralı

Samsun'da sendika başkanına FETÖ cezası

5 Samsun'da sendika başkanına FETÖ cezası

Yüksek Hızlı Tren banliyö treni ile çarpıştı: Çok sayıda yaralı var

6 Yüksek Hızlı Tren banliyö treni ile çarpıştı: Çok sayıda yaralı var

Ankara'da kartpostallık kar manzaraları

7 Ankara'da kartpostallık kar manzaraları

Emin Kar: 'Taçlandıracağız'

8 Emin Kar: 'Taçlandıracağız'

Belirsizlik sürecek

9 Belirsizlik sürecek

Suat Çakır: '6222 sadece bize mi var?'

10 Suat Çakır: '6222 sadece bize mi var?'