Önce uyarı sonra öğüt

Samsunspor, lige ara verilmesine rağmen çalışmalarını sürdürüyor. Teknik Direktör Erhan Altın'ın gençleri uyarıları ve öğütleriyle motive ediyor

Önce uyarı sonra öğüt

\n  

\n
\n Lige verilen araya rağmen Samsunspor, Kartalspor maçı hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor. Gençlerle özel olarak ilgilenen Teknik Direktör Erhan Altın, idmanları sık sık keserek onları çeşitli uyarı ve ögütlerle motive etmeye çalışıyor.
\n
\n  
\n
\n BAŞARACAK GÜCÜMÜZ VAR
\n
\n Son yapılan idman sonrası ligin ilk iki haftasını değerlendiren tecrübeli hoca, Kartalspor maçı için umut saçtı. Futbolcularının çok iyi mücadele ettiğini ve bunun neticesinde de 4 puan alarak sezona güzel bir başlangıç yaptıklarını dile getiren Altın, "Lige verilen ara ilaç gibi geldi. Kartalspor maçına çok daha iyi durumda çıkacağız. Şimdi hedefimizde Kartalspor var. İnşallah o mücadeleden üç puanla ayrılıp üst sıralardaki yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz var" dedi.Deneyimli teknik adam, yaklaşık  20 dakika boyunca konuştuğu genç futbolcuları ise önce uyardı ardından nasihatlerde bulundu. Teknik Direktör Erhan Altın,  takımdan ayrı çalışan gençleri de yakından takip etti. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun oldu

1 Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun oldu