Algı harekatı BAŞLADI

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Atalay, sendikalar, sivil toplum örgütleri, dernekler gibi tüm sivil toplum kuruluşlarıyla biraraya gelmeye gayret ettiklerini ve 'AKP yönetemiyor, biz daha iyi yönetiriz' algılanmasını amaçlayan bir harekat başlattıklarını sö

 Algı harekatı BAŞLADI

\n  

\n
\n CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Atalay, il yönetimi olarak tüm ilçelerde yönetimleri ve teşkilatlarıyla seçimlere hazırlık çalışmasını başlattıklarını söyledi. Ankara'da oluşan olumlu havayı Samsun'daki tüm evlere taşımayı ve böylece algı yönetimi haline gelen siyasette CHP'nin iktidarın alternatifi olduğunu anlatacaklarını belirten Atalay, "Önemli olan sizi neyi ve nasıl anlattığınız değil, karşınızdakilerin ne anlattığıdır. Bunun için de evlerin içine kadar CHP havasını sokmak gerekiyor. Biz de il yönetimimiz, ilçe teşkilatımız, kadın kollarımız, gençlik teşkilatımızla CHP havasını tüm evlere sokmaya çalışıyoruz. Samsun'daki algıyı ancak bu şekilde oluşturabileceğimize inanıyoruz" dedi.
\n
\n  
\n
\n İYİ YÖNETİLMİYORUZ
\n
\n Atalay, Samsun'daki emek örgütleriyle biraraya geldiklerini, bunları dernekler ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla buluşmaların takip edeceğini de ifade ederek, "Samsun'daki sivil toplum örgütleriyle de bağlarımızı güçlendirmeye, onların örgütlülüğünü siyasete yansıtma çabasındayız. Çünkü Türkiye iyi yönetilmiyor ve bunu harkes görüyor. İnsanlar sabah televizyonlarını açmaya korkar oldu. Samsunlu yağmurdan korkar hale geldi. Bir yanda şehitler, artaran terör olayları, iyi gitmeyen ekonomi, yaşanan iflaslar, kokuşan kurumlar. Herkes Türkiye'nin AKP tarafından iyi yönetilmediğini görüyor, yaşıyor ve söylüyor" diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n KARŞILIĞINI ALACAĞIZ
\n
\n Atalay, iktidarın alternatifinin CHP olduğunu, bunun gerek Samsunlu tarafından, gerekse Türk milleti tarafından algılanması için çaba sarfettiklerini kaydederek, "Biz 'AKP yönetemiyor, biz daha iyi yönetiriz' diyoruz. Tüm birimlerimizle, tüm partililerimizle bunu anlatıyoruz. Nasıl yöneteceğimizi, nasıl bir Türkiye hedeflediğimizi ortaya koyuyoruz. Bunu yapmayı sürdüreceğiz ve Samsun'un tüm belediyelerinde alacağımız sonuçla bu çalışmalarımızın karşılığını göreceğiz" dedi.
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Hayati Tekin sahaya iniyor

1 Hayati Tekin sahaya iniyor

Sakarya'da rekor kırıldı

2 Sakarya'da rekor kırıldı

Samsunspor taraftarları akın etti...

3 Samsunspor taraftarları akın etti...

Tekin, adaylık için istişarede

4 Tekin, adaylık için istişarede

TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

5 TCDD, Samsun'daki taşınmazını satıyor

Samsun'da yaralı genç şoka girdi

6 Samsun'da yaralı genç şoka girdi

Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı

7 Bodrum'da kurtardı, Sakarya'da olmadı

Protokol tam kadro

8 Protokol tam kadro

Taner Taşkın: '3'üde atsak berabere biterdi'

9 Taner Taşkın: '3'üde atsak berabere biterdi'

Demirtaş ve Numanoğlu Haberaks'ta

10 Demirtaş ve Numanoğlu Haberaks'ta