Burma: Sihirli değnek yok

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, ilçenin hızla gelişip büyüdüğünü belirterek, "Her şey birden olmuyor. Elimizde sihirli değnek de yok. Samimiyet içerisinde sırasıyla bütün sorunları çözüme kavuşturma gayretindeyiz" dedi

Burma: Sihirli değnek yok

\n  

\n
\n CHP Atakum İlçe Örgütü tarafından organize edilen halk toplantılarının bir yenisi daha Altınkum Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, halkın sorunlarını dinleyerek, çözüm önerilerinde bulundu. 
\n
\n  
\n
\n HERŞEY BİRDEN OLMUYOR
\n
\n Kendi görev alanı ve yetkisi dahilinde olan hiçbir mantıklı isteğe hayır demediğini belirten Metin Burma, “Ben, herkesin görev alanına ve yaptığı işlere saygılıyım. İkili ilişkilerimde hiç kimse ile kırıcı olmamaya, onları tatlı dil ile ikna etmeye çalışırım. Sizlerin benim yetki ve görev alanımda olan sorunlarınızı biliyorum. Bunlara bugüne kadar çözüm erittim, üretmeye de devam edeceğim. Atakum, Türkiye’nin en hızlı gelişen ve büyüyen bir ilçedir. Biliyorsunuz her şey birden olmuyor. Elimizde sihirli değnek de yok. Samimiyet içerisinde sırasıyla bütün sorunlarınızı çözüme kavuşturma gayreti içerisindeyim" dedi. 
\n
\n  
\n
\n TALEPLERE DUYARSIZ KALMIYORUM
\n
\n Vatandaşlardan gelen en büyük taleplerinden birinin doğalgaz olduğunu vurgulayan Burma, "SAMGAZ Genel Müdürü Murat Albayrak ile görüştüm. Kendisinin yakın ilgi ve gayretleri ile bölgeniz, ayrıca Taflan-Çatalçam doğalgaza kavuşuyor. Bu bölgenin kaderi, doğalgaz, Altınkum Sosyal Tesisleri, Çakırlar Orman Korusu gibi projelerimizle değişmiştir. Ben nasıl sizlerin taleplerine, şikayetlerine duyarsız kalmıyor, çözüm üretiyorsam, diğer sorunlarınızı da ilgili kurumlara iletmenizi istiyorum. Bunları bana da söyleyin, ben de sizin adınıza takipçisi olayım" diye konuştu.Halk ile kent yöneticilerini bir araya getirmek amacıyla düzenledikleri toplantıların Altınkum ayağını tamamladıklarını, bundan sonra diğer mahallelerde de bu tür etkinliklere devam edeceklerini belirten CHP Atakum İlçe Başkanı Ali Ekber Bolat ise, "Biz, CHP olarak halka inmenin, onların sorununu dinlemenin, dertlerine ortak olup, çözüm üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir kişi mantar toplarken kafasından vuruldu

1 Samsun'da bir kişi mantar toplarken kafasından vuruldu

10 Aralık Pazartesi Samsun hava durumu

2 10 Aralık Pazartesi Samsun hava durumu

Profesörlerden kritik uyarı

3 Profesörlerden kritik uyarı

Dananın kuyruğu Sakarya'da kopacak

4 Dananın kuyruğu Sakarya'da kopacak

TIR ile minibüs çarpıştı: 4 ölü, 16 yaralı

5 TIR ile minibüs çarpıştı: 4 ölü, 16 yaralı

Fındığı biz üretiyoruz, Fiyatı Almanlar belirliyor

6 Fındığı biz üretiyoruz, Fiyatı Almanlar belirliyor

Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

7 Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

Görenler şaştı kaldı! Korku filminden çıkmış gibi...

8 Görenler şaştı kaldı! Korku filminden çıkmış gibi...

Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

9 Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı

10 Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı