ÇORUM TSO’DAN BÜROKRATLAR VE STK’LARA ZİYARET

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Meclis Başkanı Erol Karadaş ile Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, kentte yeni göreve başlayan bürokrat ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini ziyaret etti. \r\n

ÇORUM TSO’DAN BÜROKRATLAR VE STK’LARA ZİYARET
Çorum 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Halil Yüksel, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Ozan Kaya, Baro Başkanı Altan Akpınar, İdare Mahkemesi Başkanı Volkan Aydın ile Vali Yardımcıları Haldun Aksalman ile Adem Saçan’ı ziyaret eden Karadaş ve Başaranhıncal, bürokrat ve sivil kuruluşlarının temsilcilerine görevlerinde başarılar dilemişlerdir.
Karadaş ve Başaranhıncal ziyaretlerde, ilimiz bürokrasisinde ahenkli bir çalışma ortamının bulunduğunu, özellikle Çorum’a önyargılarla gelen bürokratların görev sürelerinin sonunda Çorum’dan ayrılmak istemediklerini ifade ettiler.
Çorum Ticaret ve Sanayi Odası’nın da ilimizde iş dünyası ile kamu arasında bir köprü görevi gördüğünün aktarıldığı ziyaretlerde, Odamızın; ilimizin lehine atılacak her adımda kamu kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarının yanında olduğu vurgulanmıştır.


EN ÇOK OKUNANLAR

Denizli'de demir korkuluklara bağlı erkek cesedi bulundu

1 Denizli'de demir korkuluklara bağlı erkek cesedi bulundu

Cezaevi firarisi kadın Seydişehir'de yakalandı

2 Cezaevi firarisi kadın Seydişehir'de yakalandı

Kayınvalidesini av tüfeğiyle vurdu

3 Kayınvalidesini av tüfeğiyle vurdu

Galatasaray'ın Avrupa macerası sona erdi

4 Galatasaray'ın Avrupa macerası sona erdi