CHP'liler Atatürk Anıtı'nda

CHP Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan, AK Parti'nin terör politikasını eleştirerek, "PKK kanı bulunan milletvekillerini kaybetme korkusuyla teröre karşı tedbir almıyorlar” diye konuştu

CHP'liler Atatürk Anıtı'nda

\n  

\n
\n Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluşunun 89. Yılı Atatürk anıtına konulan çelenkle kutlandı. Anıt önünde konuşan Milletvekili İhsan Kalkavan, AK Parti hükümetini eleştiri yağmuruna tuttu. Terörün bitemeyiş nedenini AK Parti olarak gösteren Kalkavan, “Her gün şehit haberi gelecek korkusuyla yaşıyoruz. AK Parti için terörle, bombalarla, sabotajlarla onlarca kişinin ölmesi doğal görünmektedir. İçlerindeki PKK kanı bulunan milletvekillerinin kendilerinden ayrılacağından korkuyorlar ve tedbir alamıyorlar. Geçmişe baktığımızda 10 yıl padişahlık hükmü süren partilerin şimdi tabelalarının bile kalmadığını görüyoruz. Bugün partimizin 89. yılını kutluyoruz ve açık bir şekilde ifade ediyorum, yakında iktidar partisi de terk edilmiş bostan tarlası gibi silinip gidecektir” dedi.
\n
\n  
\n
\n CHP HEP PAYİDAR KALACAK
\n
\n CHP'nin kuruluş yıldönümü çelenk koyma törenine CHP Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan, eski CHP Samsun Milletvekili Suat Binici, CHP İl Başkanvekili Dinçer Soylu, ilçe başkanları, kadın ve gençlik kollarının yanı sıra çok sayıda partilinin katıldı. Anıta konulan zelengin ardından CHP'liler saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı okuda. CHP İl Başkanvekili Dinçer Soylu, partilerinin içerisinde birlik ve beraberliğin asla bozulmayacağını belirterek, “Yüz yıllarca bu kutlamaları yapacağız, CHP hep payidar kalacaktır” diye konuştu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

1 Tavşanlı - Emet Karayolunda trafik kazası: 7 yaralı

Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

2 Kaçak kazı yaparken yakalanan şüpheliler tutuklandı

Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k

3 Eşini ve çocuğunu öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan şahıs hayatını k

Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı

4 Bilecik'te yol verme meselesi kanlı bitti: 1 yaralı