Roberts döktürdü

Samsunspor Canik Taraftarlar Derneği, yeni lokallerinde Samsunspor Başkanı Emin Kar, Teknik Direktör Erhan Altın ve futbolcuları ağırladı. Taraftarlar takıma çok güvendiklerini belirtirken, çalan müziklerle de futbolcularla birlikte gönüllerinde eğlendi

Roberts döktürdü

\n  

\n
\n Samsunspor Canik Taraftarlar Derneği, yeni lokalinde eğlence düzenledi. Takımın Göztepe galibiyetini kutlayan taraftarları Başkan Emin Kar, Teknik Direktör Erhan Altın, futbolculardan Kere, Roberts, Şaban, Erdem ve İlyas da eşlik etti. Canik Taraftarlar Derneği Tribün Lideri Kenan Karpuzoğlu, "Göztepe galibiyeti kutlamak, yeni lokalimizi tanıtmak ve futbolcularımıza moral vermek için böyle bir organizasyon düzenledik. Bizleri yalnız bırakmayan Başkanımız Emin Kar, teknik direktörümüz Erhan Altın ve futbolcularımıza teşekkür ederiz" dedi. Taraftarlar, kırmızı beyazlılarla birlikte pasta kesip, mangal yaparken, ardından ise çalan hareketli müziklerle gönüllerince eğlendi. Taraftarlar futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirmek için birbirleriyle yarışırken, Başkan Kar, Teknik Direktör Altın ve oyuncular bu güzel organizasyon için taraftarlara teşekkür etti. 
\n
\n  
\n
\n 'Ben onursal başkan
\n
\n Kere de yardımcım'
\n
\n Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, taraftarların lokalini gezdi ve çok beğendiğini söyledi. Altın, lokaldeki başkan koltuğuna da otururken, "Ben onursal başkanım, Kere de yardımcım olsun" diye de espri yaptı. 
\n
\n  
\n
\n Şampiyonluk
\n
\n pastası olsun
\n
\n Taraftarlar, Başkan Kar, Teknik Direktör Altın ve futbolcularla birlikte pasta keserken, "İnşallah şampiyonluk pastası da keseriz" yorumunu yaptı. 
\n
\n  
\n
\n Futbolcular döktürdü
\n
\n Kırmızı- Beyazlı futbolcular çalan hareketli müzikler eşliğinde saha dışında da ne kadar yetenekli olduklarını gösterdi. Yabancı oyunculardan Kere ve Roberts de taraftarlara eşlik ederken, ortaya renkli görüntüler çıktı. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kavgaya karışıp kaçarken polis otosuna çarptılar

1 Kavgaya karışıp kaçarken polis otosuna çarptılar