Otel sorunu bitecek

AK Parti Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsun’da yapımı devam eden 5 yıldızlı oteller ile Fuar ve Kongre Merkezi'nin şehrin ekonomisine büyük katkı sağlayacağını belirterek, "İlimizin büyük sıkıntısı otel sorunu 2013 yazında aşılıyor" dedi.

Otel sorunu bitecek

\n  

\n
\n AK Parti Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsun ticaretinin kendi iç piyasasında doyum noktasına ulaştığını belirterek,  ''Samsun ekonomisinin çarkı, kendi kendine dönüyor. Ancak Samsun'da üretilen ürünleri hem Türkiye'ye hem de dünya pazarına duyurmak lazım. Bunun için de fuarlar, kongreler, iş gezileri yapmak gerekiyor. Samsun'un bu anlamda en büyük sıkıntısı olan otel sorunu 2013 yazında aşılıyor" dedi.
\n
\n  
\n
\n TÜM SORUNLARI DUYARLIYIZ
\n
\n Samsun Genç İşadamları Derneği'ni (SAMGİAD) ziyaret eden AK Parti Milletvekili Akif Çağatay Kılıç ile İl Başkanı Fuat Köktaş ve Yönetim Kurulu üyeleri, işadamlarıyla bir araya geldi. Ziyarette ilk olarak söz alan SAMGİAD Başkanı Levent Özden, Samsun'un ekonomik ve sosyal tüm sorunlarına duyarlı olduklarını belirterek, ''SAMGİAD bu şehrin sorunlarını sadece konuşan ve eleştiren değil, o sorunlara etkin ve kalıcı çözümler öneren ve üreten aktif bir genç işadamları topluluğu. SAMGİAD olarak çok kapsamlı faaliyetleri yakın zamanda hayata geçireceğiz. Bu amaçlarla bir araya gelmiş genç işadamlarından oluşan bir dernek olarak 72 üyemizle Samsun'a hizmet ediyoruz. Tüm yerel yöneticilerimiz, siyasilerimiz ve hükümet temsilcilerimizle etkin bir diyalog ve işbirliği içinde olacağız" dedi.
\n
\n  
\n
\n GENÇLER TERCİH SEBEBİ 
\n
\n AK Parti Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç ise, sivil toplum kuruluşlarının ve genç neslin önemine dikkati çekti. Kılıç, dünyada bir çok şirketin 25 yaş üstü personeli tercih etmediğini belirterek, ''25 yaşından sonra insanın alışkanlıklarını değiştirmek ve ona birşeyler öğretmek zordur. Bu açıdan dünyaca ünlü bir çok şirket, eleman alımında bu yaş sınırına çok dikkat eder. Genç beyinlere önem verir'' diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n BÜYÜK KATLI SAĞLAYACAK
\n
\n Samsun ticaretinin kendi iç piyasasında doyum noktasına ulaştığını ifade eden Kılıç, ''Samsun ekonomisinin çarkı, kendi kendine dönüyor. Ancak Samsun'da üretilen ürünleri hem Türkiye'ye hem dünya pazarına duyurmak lazım. Bunun için de fuarlar, kongreler, iş gezileri yapmak gerekiyor. Samsun'un bu anlamda en büyük sıkıntısı otel sorunu 2013 yazında aşılıyor. Samsun'da yapımı devam eden 5 yıldızlı oteller ile Fuar ve Kongre Merkezi tamamlandıktan sonra şehrin ekonomisine büyük katkı sağlayacak'' dedi.Ziyarette, SAMGİAD Başkan Yardımcıları Köksal Bulut, Ahmet Fil ve Oğuzhan Serinkaya, yönetim kurulu üyeleri Neslihan Yavuz Apak, Savaş Gömeç, Cem Güngörsün ve Levent Çakır da hazır bulundu
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kavgaya karışıp kaçarken polis otosuna çarptılar

1 Kavgaya karışıp kaçarken polis otosuna çarptılar

Fethiye'de fırtına ve yağış evlerin çatısını ve seraları uçurdu, ağaçları devird

2 Fethiye'de fırtına ve yağış evlerin çatısını ve seraları uçurdu, ağaçları devird

Böyle firar görülmedi

3 Böyle firar görülmedi

Unkapanı köprüsü bakım nedeniyle kapandı

4 Unkapanı köprüsü bakım nedeniyle kapandı

Afyonkarahisar'da şiddetli yağış etkili oldu

5 Afyonkarahisar'da şiddetli yağış etkili oldu

Malkara'da kaçak tütün ve makaron operasyonu

6 Malkara'da kaçak tütün ve makaron operasyonu

Dur ihtarına uymayan şahıs otomobilini bırakıp kaçtı

7 Dur ihtarına uymayan şahıs otomobilini bırakıp kaçtı

2019 Merkezi Yönetim Bütçe görüşmeleri

8 2019 Merkezi Yönetim Bütçe görüşmeleri

Kemer'de çıkan yangında üç iş yeri zarar gördü

9 Kemer'de çıkan yangında üç iş yeri zarar gördü

Ters yolda yakalanan sürücünün aracına el konuldu

10 Ters yolda yakalanan sürücünün aracına el konuldu