İlk toplantısında umut saçtı

Maçların neticesi ne olursa olsun kafaya takmadıklarını belirten Erhan Altın, "Neticeye göre yaşamıyoruz. İyi şeyleri daha üst seviyeye çıkarmak için çabalıyoruz. Hataları ise asgariye indirmek için çabalıyoruz.

İlk toplantısında umut saçtı

\n  

\n
\n Biz bir aileyiz. Zamanla daha iyi olacağız ve başarı kendiliğinden gelecek" dedi    
\n
\n  
\n
\n KARTAL ZOR RAKİP   
\n
\n Samsunspor Teknik Direktör Erhan Altın, göreve geldiği günden bu yana ilk kez düzenlediği basın toplantısında umut saçtı. 
\n
\n Nuri Asan Tesisleri’ndeki toplantıda Erhan altın, bir çok konuda açıklamalarda bulundu. Kartalspor maçının kendileri için önemli olduğunu ifade eden Altın, "Kartal bu ligin çok iyi organize olmuş ve kadrosunu bozmamış takımı. Saha ve seyirci avantajlarını çok iyi kullanan bir ekip, biz bunları biliyoruz. Çalışmalarımız bu doğrultuda yapıyoruz" dedi. 
\n
\n  
\n
\n HATALAR ASGARİYE İNİYOR 
\n
\n Futbolcuların ilk iki haftada gösterdiği performansın kendisini çok mutlu ettiğini belirten Erhan Altın, "Ben futbolcularımı tebrik ediyorum. Çok iyi performans sergiliyorlar. Biz maç bittikten sonra görüntüleri alıp olumlu ya da olumsuz yönlerimizi birbirimizle paylaşıyoruz. Bu paylaşımlar sonucunda maçtaki hatalarımız asgari seviyeye düşürmek içindir. Biz yeni oluşan bir takımız ve aklımızdaki futbol felsefemizi sahaya yaymak istiyoruz" diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n KAFAYA TAKMIYORUM 
\n
\n Maçın neticesi ne olursa olsun takım olarak kafaya takmadıklarını dile getiren deneyimli teknik adam, "Neticeye göre yaşamıyoruz. 
\n
\n Neticelere göre oyun felsefemizi bozmayacağız. Bizi neticeler etkilemeyecek. Biz 2 maçtan dört puan aldık diye bizim için her şey bitmiş değildir. Bu doğrultuda futbolcularım sağ olsunlar saha içinde veya dışında iletişimlerini çok iyi ortaya koyuyorlar. Biz bir arkadaş gibiyiz ve aile ortamı oluşturduk" dedi. 
\n
\n  
\n
\n DÜŞÜŞLERE HAZIRLIKLIYIZ 
\n
\n Futbol takımlarının kadrolarının sağlıklı olması için 7 haftaya ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Altın, şunları söyledi. "Teknik ve taktik olarak bize 7 hafta lazım. Bu haftalar içerisinde her takım, inişli çıkışlı grafik çizebilir. Çünkü o kadar kolay değildir. Tabii ki koordinasyon bozuklukları olabilir. Biz teknik adam olarak sonuçları iyi değerlendirip gidermeye çalışıyoruz. Bizim de diğer takımların da çok zamanı var. Zaman zaman düşüş yaşayacağız. Ancak bizler buna hazırlıklıyız. Bizler olumsuzlukları pozitife çevirdikçe iyi sonuçlar alacağız."
\n
\n  
\n
\n BAŞARI KENDİLİĞİNDEN GELİR 
\n
\n Ligdeki bazı takımlar büyük meblağlarla büyük transferler gerçekleştirdi. Ancak hedeflerine ulaşamadılar. Ama bu takımlar ne olursa olsun hedeflerinden kopmayacaklar. Samsunspor iyi bir durumda. Başarıları genele yaymak için lig sonuna kadar çalışacağız. Başarı ise kendiliğinden gelecek. 
\n
\n  
\n
\n YÖNETİM HEP YANIMIZDA 
\n
\n Bize bu sağlıklı çalışma ortamını sağlayan Başkanımız Emin Kar ve yönetimimize çok teşekkür ediyoruz. Biz her konuda destek veriyorlar. Maddi  ve manevi desteklerini eksik etmiyorlar. Onlara sonsuz teşekkür ediyoruz."  Başkanımız Yönetim kurul
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki korkunç cinayet kamerada! İşte kan donduran anlar

1 Samsun'daki korkunç cinayet kamerada! İşte kan donduran anlar

Samsunlu tiyatrocuya gözyaşlarıyla veda

2 Samsunlu tiyatrocuya gözyaşlarıyla veda

14 Aralık Cuma Samsun hava durumu! O ilçelerde kar yağışı bekleniyor

3 14 Aralık Cuma Samsun hava durumu! O ilçelerde kar yağışı bekleniyor

Samsun'da kadın, kadın doktoru ve ebeyi darp etti

4 Samsun'da kadın, kadın doktoru ve ebeyi darp etti

Muhammet Beşir'den kötü haber

5 Muhammet Beşir'den kötü haber

Misafir tribün kapalı gişe

6 Misafir tribün kapalı gişe

Sakaryaspor-Samsunspor maçına formda hakem

7 Sakaryaspor-Samsunspor maçına formda hakem

Sorun var mı kaptan?

8 Sorun var mı kaptan?

İYİ Parti-CHP'den Samsun'da güç birliği! 'Büyükşehir'i alacağız

9 İYİ Parti-CHP'den Samsun'da güç birliği! 'Büyükşehir'i alacağız

Samsun'da korkunç kaza! Otomobil alev alev yandı

10 Samsun'da korkunç kaza! Otomobil alev alev yandı