TSO'nun vefası

STSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ile Yönetim Kurulu üyeleri, Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Hulusi Çelik için veda yemeği düzenledi. Duygu dolu anların yaşandığı gecede konuşan Çelik, "Samsun’dan ayrı olmamız, dostluğumuzun bittiği anlamına gelmiyor

TSO'nun vefası

\n  

\n
\n Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, son emniyet müdürleri kararnamesiyle Kocaeli'ne atanan Samsun İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik'e Şehir Kulübü'nde veda yemeği verdi. Yemeğe, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, TSO Meclis Başkanı Sedat Demirci, Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ölmez, Borsan Grup Başkan yardımcıları Ahmet Ölmez ve Ahmet Şenocak,  Haber Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Necdet Uzun'un yanı sıra esnaf odalarının başkanları ile çok sayıda işadamı katıldı. 
\n
\n  
\n
\n GÜZEL DOSTLUKLAR KURDU
\n
\n Dulgu dolu anların yaşandığı yemekte konuşan STSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, "Hulusi Çelik müdürümüz, kısa sürede Samsun'a büyük hizmetler verdi. Güzel dostluklar kurdu. Kocaeli'nde görev verildi. Burada da başarılarını sürdüreceğine eminim. Dostluğumuz ilelebet devam edecek. Onun adına seviniyor, Samsun için üzülüyoruz" dedi.
\n
\n  
\n
\n BEN ARTIK SAMSUNLUYUM
\n
\n Samsun’dan tayin olmanın dostlukları bitiremeyeceğini belirten İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik ise, "Samsun’dan ayrı olmamız, dostluğumuzun bittiği anlamına gelmiyor. Aksine dostluğumuzun ne kadar çok pekiştiğini gösteriyor. Bu gece, Samsun halkının ve Samsun esnafının ne kadar misafirperver olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Ben artık Samsunluyum. Artık Samsun kelimesi geçtiği zaman içim kıpır kıpır oluyor. İçimde bir hüzün var. Bu da dostlardan ayrılmanın üzüntüsüdür. Ben dostluklarımı devam ettireceğim. Geceye katılan, katılmayan herkese çok teşekkür ediyorum. Biz artık Samsunluyuz, Samsun'un hemşehrisiyiz" diye konuştu.
\n
\n  
\n
\n KÖTÜLER ONDAN KORKUYOR 
\n
\n Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da yaptığı konuşmasında Emniyet Müdürü Hulusi Çelik'ten kötülerin çekindiklerini belirterek, "Emniyet Müdürümüz Hulusi Çelik'ten kötüler korkuyor. Müdürümüz için dua ediyoruz" dedi. 
\n
\n Gecenin sonunda TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ile Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır, Emniyet Müdürü Hulusi Çelik'e Samsun tablosu hediye ederken, Başkan Yusuf Ziya Yılmaz da saat takdim etti.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR