HUN DAN UMAR İTİRAFI

Haberaks TV de Sporaksiyon programına telefonla konuk olan Recep Hun, Umar ın gidişiyle ilgili itirafta bulunarak, FIFA kurallarını bilmiyorduk. 3- 4 maaş yatırmayınca serbest kalacağını bilmiyorduk. İşin doğrusu bu. Kimse kimseyi kandırmasın. Samsun a i

HUN DAN UMAR İTİRAFI
İHANET ETMEDİK
Samsunspor Başkan Vekili Recep Hun, Umar ın gidişiyle ilgili itirafta bulunarak hatanın kendilerinde olduğunu söyledi. Haberaks TV de her salı ekranlara gelen Sporaksiyon Programına telefonla konuk olan Recep Hun, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Samsun a ihanet etmediklerini dile getiren Hun, Biz bırakın canımızı, ailemizi bile tehlikeye attık dedi. 
BU KURALI BİLMİYORDUK 
FIFA kurallarını bilmediklerini dile getiren Hun, Paramız yoktu. FIFA kurallarını bilmiyorduk. 3 maaş 4 maaş yatırmayınca serbest kalacağını bilmiyorduk. İşin doğrusu bu. Kimse kimseyi kandırmasın. Boluspor maçından sonra elden para verdik Umar a. Fakat parayı aldığına dair imza atmadı diye konuştu. 
İMZALAR BİRBİRİNİ TUTMUYOR 
Şuan FIFA lık bir durumun olmadığını vurgulayan Recep Hun, çarpıcı açıklamalarına şöyle devam etti: Umar gelsin bir dahaki hafta kadromuzda olur. Herkesle görüştük. Kimse almayacak onu.  Eğer biz bu hafta Umar ı bulursak hocamız da onay verirse oynar. Elimizdeki imzalar birbirini tutmuyor.  
UMAR SAMSUNSPOR UN 
Umar ın çektiği faks Atakum da bir dükkandan geliyor. Umar ın adına imza atmışlar. Kendi imzası değil. Herkes kellesini  koydu bu işe.  Umar bizim sözleşmeli oyuncumuz. Bura da sahtecilik var. İmzalar tutmuyor birbirini. Bu Samsun şehrinin namus meselesi oldu.
TÜRKİYE DE OYNAYAMAZ  
Umar Türkiye de hiçbir kulübe imza atamaz. Bir çok kulübün başkanlarıyla görüşüldü. Umar şu saatten sonra 2 yıl Türkiye de top oynayamaz. Ancak yurtdışına transfer yapar. Ondan sonra Türkiye ye döner. Sayın Bakanımız, Valimiz, il başkanımız devreye girdi. El altından kimi nasıl satıyoruz. Böyle bir mantık yok. Adı geçen her kulübe arayıp konuşuyoruz. Öyle bir şey yok.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Haberler gerçek değil

1 Haberler gerçek değil

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu O paranın hakkını vereceğiz

2 Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: 'O paranın hakkını vereceğiz'

Samsunspor Stadı açılışına davet edildiler

3 Samsunspor Stadı açılışına davet edildiler

Valdomirodan kurtulduk

4 Valdomiro'dan kurtulduk

Kız arkadaşıyla dolaşan genci öldürüp kız arkadaşını kaçırdılar

5 Kız arkadaşıyla dolaşan genci öldürüp kız arkadaşını kaçırdılar

Niğdede av silahları satan kişi vuruldu 1 yaralı

6 Niğde'de av silahları satan kişi vuruldu; 1 yaralı

Deaflympıcste günün müsabaka raporu

7 Deaflympıcs'te günün müsabaka raporu

Samsunsporun Erzurum kampı bugün bitiyor

8 Samsunspor'un Erzurum kampı bugün bitiyor

Kurbanlık fiyatları artacak mı

9 Kurbanlık fiyatları artacak mı?

Samsunsporun rakibi Selçukspor

10 Samsunspor'un rakibi Selçukspor