CHP GENÇLİĞİ İKTİDAR İSTİYOR

CHP nin Samsun da ve Türkiye de başarılı bir genel seçim geçireceğini belirten İl Gençlik Örgütü Başkanı Burak Bulgurcuoğlu, Gençlerimiz AK Parti iktidarı yüzünden ciddi sıkıntılar çekmektedir. Hedefimiz, oy arttırmak değil, partimizi iktidara taşımak d

CHP GENÇLİĞİ İKTİDAR İSTİYOR
Göreve geldiği bir aylık zaman diliminde önemli düzeyde yapılandıklarını ve sağlam bir yapı haline geldiklerini belirten CHP İl Gençlik Örgütü Başkanı Burak Bulgurcuoğlu, Kaybedilen seçimlerin aksine önümüzdeki genel seçimde öncelik Samsun olmak üzere Türkiye de bir CHP rüzgarı esecek. Bunu sağlayacak olan da gençlerimizdir dedi.
GÜÇLÜ BİR YAPI
Samsun da güçlü bir gençlik yapısına sahip olduklarını belirten Bulgurcuoğlu, partilerinin oyunu arttırmayı değil, iktidara taşımayı hedeflediklerini söyledi. Bulgurcuoğlu,   Bir ay içerisinde ilçelerimizin büyük bir çoğunluğunu gezerek buralardaki gençlik kolları yapılarımızın güçlenmesi için çalışıyoruz. Kapsamlı bir çalışma temposu içerisinde ve her geçen gün artan genç üye sayımızla önemli bir mesafe kat ettik. Gençliğin, partinin gücü, dinamizmi olduğunu iyi biliyoruz. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da bu anlamda gençliğin kıymetini biliyor ve bu doğrultuda hareket ediyor. Bu da bizim genç yapılanmamıza güç katıyor. CHP, tarihi boyunca gençlik kollarından yetişen ve ülke yönetimine kadar yükselen isimlerin örnekleriyle dolu. Biz bu anlamda şehrimizin önemli markası OMÜ de de bir yapılanma faaliyeti içerisine de girdik. Birleştirici, ülke menfaatlerini ön planda tutan yapımızla öncelikle partimizi iktidara taşıma hedefimiz var. Hedefimiz partinin oyunu arttırmak değil, iktidara sahip olmak dedi.
NEDEN 5 OLMASIN?
Türkiye de ciddi sorunlar yaşandığını ve gençliğin gelecek adına umutsuz hale gelmeye başladığını öne süren Başkan Bulgurcuoğlu, Türkiye nin iyiye gitmediği aşikar. Bu anlamda Samsun da da durum aynı. CHP nin iktidara yürüyüşü ile çok şeyin değişeceğine inanıyorum. Kimse geride bıraktığımız seçimlerdeki başarısızlıkları baz olarak almasın. Kaybedilen seçimlerin aksine önümüzdeki genel seçimde öncelik Samsun olmak üzere Türkiye de bir CHP rüzgarı esecek. Bunu sağlayacak olan da gençlerimiz olacaktır. Samsun da öncelikle milletvekili sayımızın artacağından şüphem yok. Neden Samsun dan CHP 3,4 ya da 5 milletvekili çıkartmasın? CHP yle ilgili olarak kimse hırsızlıktan, yolsuzluktan, adaletsizlikten ya da sömürüden bahsetmiyor. Gençlerimiz AK Parti iktidarı yüzünden ciddi sıkıntılar çekmektedir. Her noktada adaletsizlik var, haksızlık ve sömür var. Bunlardan kurtuluş için CHP ye ihtiyaç var diye konuştu.

Ahmet Çağdaş ÇATOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Bulak: 'Golleri nereden yiyeceğimizi biliyordum'

1 Bulak: 'Golleri nereden yiyeceğimizi biliyordum'

Alkollü sürücü dehşet saçtı : 1 ölü, 1 yaralı

2 Alkollü sürücü dehşet saçtı : 1 ölü, 1 yaralı

İki kız arkadaşı taciz eden sanıklar serbest bırakıldı

3 İki kız arkadaşı taciz eden sanıklar serbest bırakıldı

Akın Çorap Giresunspor'da 3 puan sevinci yaşanıyor

4 Akın Çorap Giresunspor'da 3 puan sevinci yaşanıyor

Amasya'da yolcu otobüsü yandı

5 Amasya'da yolcu otobüsü yandı

Ayvalık'ta aynı ormanda bir yangın daha çıktı

6 Ayvalık'ta aynı ormanda bir yangın daha çıktı

Alkollü sürücü aracıyla kavşağa çıktı: 2 yaralı

7 Alkollü sürücü aracıyla kavşağa çıktı: 2 yaralı

Osmaneli Çerkeşli Gölet'inde balık tutarken düştüğü suda boğuldu

8 Osmaneli Çerkeşli Gölet'inde balık tutarken düştüğü suda boğuldu

Ayvalık'ta ki orman yangınında bilanço 15 hektar alan yandı

9 Ayvalık'ta ki orman yangınında bilanço; 15 hektar alan yandı

Kuşadası'nda eski jandarma binasında yangın

10 Kuşadası'nda eski jandarma binasında yangın