Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

TERMELİLER ANKARA DA BULUŞTU

Termeliler, Terme Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Ankara da düzenlenen gecede bir araya geldi. Geceye, iş ve siyaset hayatından çok sayıda Termeli katıldı.\r\n

TERMELİLER ANKARA DA BULUŞTU
Terme Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Ankara Rixos Otel de Termeliler Gecesi düzenlendi. Geceye, Terme Kaymakamı İlyas Gün, Belediye Başkanı Şenol Kul, eski Terme Kaymakamı Fahri Meral, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kamuran Özden, Ankara’da görev yapan Termeli bürokratların yanı sıra Terme ve Ankara’da faaliyet gösteren iş ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. 
TERME ÖRNEK OLACAK
Programa katılan ve herkese teşekkür eden Terme Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi, Termeliler bu gece de göstermişlerdir ki, Termeli istediği zaman bir araya gelebiliyor. Termeliler bir araya gelip hasret giderebiliyor. Hem de bu sohbet sırasında, Terme hakkında neler yapılabileceği konusunda da fikir alış verişinde bulunuyor. Terme’deki tüm yetkililer  güç birliği yaptığı sürece, Terme Türkiye’de çok daha iyi noktaya gelecek ve örnek olacaktır” dedi. 
BİZİM SEVDAMIZ TERME
Yapılan belediye hizmetleri hakkında bilgiler veren Terme Belediye Başkanı Şenol Kul da “Bizleri bu akşam sizlerle buluşturan, Terme TSO Başkanı ve Meclis üyelerine hepiniz adına içtenlikle teşekkür ediyorum. Değerli hemşehrilerim, ağabeylerim, kardeşlerim, Terme miz konum itibarı ile çok avantajlı bir yere sahiptir. İlçemizde değişim için gerekli tüm alt yapı çalışmaları yapılmaya başlanmıştır. Burada Belediye Başkanı, Kaymakam, günümüzdeki sivil toplum örgütleri ve hepimizin topluma karşı, görevleri ve sorumlulukları var. Herkes çalışmasına öncelikle kendi çevresinden başlamak zorundadır. Bizim bir sevdamız var o da, Terme’ye hizmet etmek” diye konuştu.
Termelilerin yaptığı etkinliğe katılmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Terme Kaymakamı İlyas Gün ise, ”Terme’yi sevenler, bizi izlemeye devam etsinler. Güzel işler yapacağız” dedi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kamuran Özden de, Terme için yapılması gereken her şey için hazır olduklarını belirterek, İlçeye yapılacak yatırımlarda elimizdeki  tüm imkânları kullanmaya hazırız dedi. 


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Samsunda dev zirve

1 Samsunspor: Samsun'da dev zirve

Samsun Haber Samsun olimpiyat renklerine boyanıyor

2 Samsun Haber: Samsun olimpiyat renklerine boyanıyor

Samsunspor Samsunsporda beklenen gün geldi

3 Samsunspor: Samsunspor'da beklenen gün geldi

Samsunspor Samsunspora rekor ceza

4 Samsunspor: Samsunspor'a rekor ceza

Samsunspor Abdülkerime mesaj yağmuru

5 Samsunspor: Abdülkerim'e mesaj yağmuru

Samsuspor - Vedat Bora Sakat sakat oynadım

6 Samsuspor - Vedat Bora: 'Sakat sakat oynadım'

Rahat bırakın

7 Rahat bırakın!..

Alperen Paka bir darbe daha

8 Alperen Pak'a bir darbe daha

Otopsi için morga kaldırılan ceset domuz leşi çıktı

9 Otopsi için morga kaldırılan ceset domuz leşi çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştü

10 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Merkel ile görüştü