TERMELİLER ANKARA DA BULUŞTU

Termeliler, Terme Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Ankara da düzenlenen gecede bir araya geldi. Geceye, iş ve siyaset hayatından çok sayıda Termeli katıldı.\r\n

TERMELİLER ANKARA DA BULUŞTU
Terme Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Ankara Rixos Otel de Termeliler Gecesi düzenlendi. Geceye, Terme Kaymakamı İlyas Gün, Belediye Başkanı Şenol Kul, eski Terme Kaymakamı Fahri Meral, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kamuran Özden, Ankara’da görev yapan Termeli bürokratların yanı sıra Terme ve Ankara’da faaliyet gösteren iş ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. 
TERME ÖRNEK OLACAK
Programa katılan ve herkese teşekkür eden Terme Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi, Termeliler bu gece de göstermişlerdir ki, Termeli istediği zaman bir araya gelebiliyor. Termeliler bir araya gelip hasret giderebiliyor. Hem de bu sohbet sırasında, Terme hakkında neler yapılabileceği konusunda da fikir alış verişinde bulunuyor. Terme’deki tüm yetkililer  güç birliği yaptığı sürece, Terme Türkiye’de çok daha iyi noktaya gelecek ve örnek olacaktır” dedi. 
BİZİM SEVDAMIZ TERME
Yapılan belediye hizmetleri hakkında bilgiler veren Terme Belediye Başkanı Şenol Kul da “Bizleri bu akşam sizlerle buluşturan, Terme TSO Başkanı ve Meclis üyelerine hepiniz adına içtenlikle teşekkür ediyorum. Değerli hemşehrilerim, ağabeylerim, kardeşlerim, Terme miz konum itibarı ile çok avantajlı bir yere sahiptir. İlçemizde değişim için gerekli tüm alt yapı çalışmaları yapılmaya başlanmıştır. Burada Belediye Başkanı, Kaymakam, günümüzdeki sivil toplum örgütleri ve hepimizin topluma karşı, görevleri ve sorumlulukları var. Herkes çalışmasına öncelikle kendi çevresinden başlamak zorundadır. Bizim bir sevdamız var o da, Terme’ye hizmet etmek” diye konuştu.
Termelilerin yaptığı etkinliğe katılmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Terme Kaymakamı İlyas Gün ise, ”Terme’yi sevenler, bizi izlemeye devam etsinler. Güzel işler yapacağız” dedi. Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kamuran Özden de, Terme için yapılması gereken her şey için hazır olduklarını belirterek, İlçeye yapılacak yatırımlarda elimizdeki  tüm imkânları kullanmaya hazırız dedi. 


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

1 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

2 Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

3 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

4 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

5 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

Ahmet Burak müjdesi

6 Ahmet Burak müjdesi

Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

7 Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

8 Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

9 Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda

10 Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda