Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

DERT BABASI KAYMAKAM

Bafra nın en uzak mahallelerinde incelemelerde bulunun Kaymakam Halis Arslan, vatandaşların sorunlarını dinleyip, ihtiyaçlarını yerinde tespit etti\r\n

DERT BABASI KAYMAKAM
Bafra Kaymakamı Halis Arslan, ilçenin en uzak mahalleleri olan Akalan, Elalan, Şahinkaya, Gökalan, Sarpın ve son olarak Karakütük mahallelerini ziyaret etti. Arslan, ziyaret ettiği mahallelerde bulunan muhtarlık, köy konağı, okul ve camileri de gezerek, herhangi bir eksikliğin olup olmadığını yerinde gördü.  Anayollar üzerinde bulunan köprü ve dereleri de inceleyen Kaymakam Arslan, yolda gördüğü çobanlarla sohbet etti.
GEREKEN YAPILACAK
Beraberindeki heyetle birlikte olumlu geçen mahalle ziyaretleri ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Arslan, “Kış bastırmadan gidilebilecek tüm mahallelere giderek vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde görmek ve sorunlarını dinlemek istedim. Vatandaşlarımız yol, su, elektrik, telefon, sağlık, eğitim ve benzeri konulardaki ihtiyaçlarının neler olduğunu bana birebir ilettiler. Beraberimde bulunan daire yetkilileri de notlarını aldılar. Muhtaç çocuklarımızın ihtiyaçlarını tespit ettik. Gereken ne ise o yapılacaktır. Bizler sizler için varız. Nefesimizin yettiği yere kadar çalışacağız. Mahalle ziyaretlerimiz zaman zaman fırsat buldukça devam edecek” dedi.
Kaymakam Halis Arslan’a, Bafra Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Gül, Bafra Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Dursun, Samsun Büyükşehir Belediyesi Bafra İrtibat Bürosu Müdürü Yakup Tulum, Bafra Sağlık Müdürü Aytaç Akın, Bafra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı görevlisi İsa Seçmen eşlik etti.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından Galip Öztürke hoş geldin

1 Samsunspor taraftarından Galip Öztürk'e 'hoş geldin'

Samsun Büyükşehir geç bile kaldı

2 Samsun Büyükşehir geç bile kaldı

Tütün Samsuna geri dönüyor

3 Tütün Samsun'a geri dönüyor

Samsunlu sanatçılar buluştu

4 Samsunlu sanatçılar buluştu

Samsunda taksi şoförüne bıçaklı saldırı

5 Samsun'da taksi şoförüne bıçaklı saldırı!

Safları belli etmek

6 Safları belli etmek!..

Samsunda 10 ayda 539 bin liralık ceza

7 Samsun'da 10 ayda 539 bin liralık ceza

Minik Irmak cinayetinde iğrenç detay

8 Minik Irmak cinayetinde iğrenç detay

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü tribünde

9 Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü tribünde

Samsunda FETÖden aranan mühendis Ankarada yakalandı

10 Samsun'da FETÖ'den aranan mühendis Ankara'da yakalandı