Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

DERT BABASI KAYMAKAM

Bafra nın en uzak mahallelerinde incelemelerde bulunun Kaymakam Halis Arslan, vatandaşların sorunlarını dinleyip, ihtiyaçlarını yerinde tespit etti\r\n

DERT BABASI KAYMAKAM
Bafra Kaymakamı Halis Arslan, ilçenin en uzak mahalleleri olan Akalan, Elalan, Şahinkaya, Gökalan, Sarpın ve son olarak Karakütük mahallelerini ziyaret etti. Arslan, ziyaret ettiği mahallelerde bulunan muhtarlık, köy konağı, okul ve camileri de gezerek, herhangi bir eksikliğin olup olmadığını yerinde gördü.  Anayollar üzerinde bulunan köprü ve dereleri de inceleyen Kaymakam Arslan, yolda gördüğü çobanlarla sohbet etti.
GEREKEN YAPILACAK
Beraberindeki heyetle birlikte olumlu geçen mahalle ziyaretleri ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Arslan, “Kış bastırmadan gidilebilecek tüm mahallelere giderek vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde görmek ve sorunlarını dinlemek istedim. Vatandaşlarımız yol, su, elektrik, telefon, sağlık, eğitim ve benzeri konulardaki ihtiyaçlarının neler olduğunu bana birebir ilettiler. Beraberimde bulunan daire yetkilileri de notlarını aldılar. Muhtaç çocuklarımızın ihtiyaçlarını tespit ettik. Gereken ne ise o yapılacaktır. Bizler sizler için varız. Nefesimizin yettiği yere kadar çalışacağız. Mahalle ziyaretlerimiz zaman zaman fırsat buldukça devam edecek” dedi.
Kaymakam Halis Arslan’a, Bafra Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Gül, Bafra Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Dursun, Samsun Büyükşehir Belediyesi Bafra İrtibat Bürosu Müdürü Yakup Tulum, Bafra Sağlık Müdürü Aytaç Akın, Bafra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı görevlisi İsa Seçmen eşlik etti.


EN ÇOK OKUNANLAR

Yolcu otobüsleri çarpıştı 40 yaralı

1 Yolcu otobüsleri çarpıştı: 40 yaralı

Özköylü Samsuna çağrıldı

2 Özköylü Samsun'a çağrıldı

TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

3 TUTU VE EKİBİ DEVAM EDİYOR

Samsun Haber Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

4 Samsun Haber: Şehidin eşi ve çocukları aynı uçakla geldi

Yürek burkan yaşam mücadelesi

5 Yürek burkan yaşam mücadelesi

Nasıl bir nefis bu

6 Nasıl bir nefis bu?..

Katliam gibi kaza 8 ölü, 32 yaralı

7 Katliam gibi kaza: 8 ölü, 32 yaralı

Otomobil ile kamyonet çarpıştı 2 yaralı

8 Otomobil ile kamyonet çarpıştı: 2 yaralı

Kritik toplantı İPTAL

9 Kritik toplantı İPTAL

Beytüşşebaplı öğrenciler Samsun şehidinin mezarına karanfil bıraktı

10 Beytüşşebaplı öğrenciler Samsun şehidinin mezarına karanfil bıraktı