DERT BABASI KAYMAKAM

Bafra nın en uzak mahallelerinde incelemelerde bulunun Kaymakam Halis Arslan, vatandaşların sorunlarını dinleyip, ihtiyaçlarını yerinde tespit etti\r\n

DERT BABASI KAYMAKAM
Bafra Kaymakamı Halis Arslan, ilçenin en uzak mahalleleri olan Akalan, Elalan, Şahinkaya, Gökalan, Sarpın ve son olarak Karakütük mahallelerini ziyaret etti. Arslan, ziyaret ettiği mahallelerde bulunan muhtarlık, köy konağı, okul ve camileri de gezerek, herhangi bir eksikliğin olup olmadığını yerinde gördü.  Anayollar üzerinde bulunan köprü ve dereleri de inceleyen Kaymakam Arslan, yolda gördüğü çobanlarla sohbet etti.
GEREKEN YAPILACAK
Beraberindeki heyetle birlikte olumlu geçen mahalle ziyaretleri ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Arslan, “Kış bastırmadan gidilebilecek tüm mahallelere giderek vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde görmek ve sorunlarını dinlemek istedim. Vatandaşlarımız yol, su, elektrik, telefon, sağlık, eğitim ve benzeri konulardaki ihtiyaçlarının neler olduğunu bana birebir ilettiler. Beraberimde bulunan daire yetkilileri de notlarını aldılar. Muhtaç çocuklarımızın ihtiyaçlarını tespit ettik. Gereken ne ise o yapılacaktır. Bizler sizler için varız. Nefesimizin yettiği yere kadar çalışacağız. Mahalle ziyaretlerimiz zaman zaman fırsat buldukça devam edecek” dedi.
Kaymakam Halis Arslan’a, Bafra Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Gül, Bafra Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Dursun, Samsun Büyükşehir Belediyesi Bafra İrtibat Bürosu Müdürü Yakup Tulum, Bafra Sağlık Müdürü Aytaç Akın, Bafra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı görevlisi İsa Seçmen eşlik etti.


EN ÇOK OKUNANLAR

Fındıkta son durum ne Fındık fiyatları ne kadar İşte güncel fındık fiyatları

1 Fındıkta son durum ne? Fındık fiyatları ne kadar? İşte güncel fındık fiyatları

Samsun'da baltalı bıçaklı infaz!

2 Samsun'da baltalı bıçaklı infaz!

Terör listesinde 5 Karadenizli

3 Terör listesinde 5 Karadenizli

İş yerinde kanlı infaz

4 İş yerinde kanlı infaz

Samsun'da ilginç evlilik teklifi

5 Samsun'da ilginç evlilik teklifi

Samsun'da nefes kesen kovalamaca

6 Samsun'da nefes kesen kovalamaca

Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

7 Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

İsmail Küçükkaya hakkında flaş gelişme

8 İsmail Küçükkaya hakkında flaş gelişme

Samsun'da ByLock operasyonu: 11 gözaltı

9 Samsun'da ByLock operasyonu: 11 gözaltı

Samsun'da nefes aldıracak proje

10 Samsun'da nefes aldıracak proje