YOLSUZLUKLAR ÜLKESİ TÜRKİYE

MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek, Türkiye nin yolsuzluk, yoksulluk ve yasaklar ülkesi haline geldiğini söyledi

YOLSUZLUKLAR ÜLKESİ TÜRKİYE
MHP Milletvekili Cemalettin Şimşek, AK Parti nin 2002 yılında yoksulluk, yolsuzluk ve yasaklarla mücadele vaadiyle iktidara geldiğini, aradan geçen 12 yılın ardından bunun tam tersini yaptığını söyledi. Şimşek, Türkiye yoksulluk, yasaklar ve yolsuzluklar ülkesi haline geldi dedi.
ÜLKE DAHA GERİYE GİDİYOR
MHP Milletvekili Cemalettin Şimşek, Bafra’daki çalışma ofisinde yaptığı açıklamada, ülke içinde ve dışında meydana gelen gelişmeler karşısında hükümet politikalarının yetersiz olduğunu söyledi. Adalet ve Kalkınma Partisi nin 2002 yılında 3Y olarak sloganlaştırdığı; yoksulluklar, yolsuzluk, yasaklarla mücadele vaat ederek iktidara geldiğini hatırlatan  Şimşek, Aradan geçen 12 yılın içerisinde, bunun tam aksini yaptı. Türkiye yoksulluk, yasaklar ve yolsuzluklar ülkesi haline geldi. Türkiye yolsuzluklarda, yasaklar konusunda da, dünya ölçeğinde, aşağıya doğru gidiyor. Yani basın özgürlüğünde, temel hak ve hürriyetlerde ve her şeyde ülke daha geriye doğru gitmeye başladı diye konuştu.
ABDULLAH ÖCALAN KİM Kİ?
MHP Milletvekili Şimşek, Adalet ve Kalkınma Partisi nin bu milletin direncinden çekinmese ülkeyi bölme noktasına götüreceğini öne sürüp, Burada en azından başlangıçta bir demokratik özerklik dedikleri, daha sonra federasyon, konfederasyon şeklinde ayırdıkları, bir bölgeye götürecekler. Burada bu iş tamamen milletin iradesine bağlı, Adalet ve Kalkınma Partisi bu işe dünden razı. Geçenlerde Sayın Bülent Arınç ne diyordu. ‘Yahu Abdullah Öcalan’ı böyle söyleyip de, adamı itibarsızlaştırma’ diyor. Abdullah Öcalan kim ki; ne itibarı var? Abdullah Öcalan ne zamandan beri sayın oldu? Abdullah Öcalan bölücüdür ve bu ülkenin bebek katilidir” dedi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda Camara şoku

1 Samsunspor'da Camara şoku

Motosikletten düşen çocuk öldü

2 Motosikletten düşen çocuk öldü

HEDEF 20 BİN KOMBİNE

3 HEDEF 20 BİN KOMBİNE

MEDİKÜMde umut ışığı

4 MEDİKÜM'de umut ışığı...

Başkentte korkutan yangın

5 Başkent'te korkutan yangın

Ataşehirde yakıt kavgası kanlı bitti 2 yaralı

6 Ataşehir'de 'yakıt' kavgası kanlı bitti: 2 yaralı

Süper Furkan

7 Süper Furkan

Sakaryada 200 polisle Huzur operasyonu gerçekleşti

8 Sakarya'da 200 polisle 'Huzur' operasyonu gerçekleşti

3 kişiyi yaralayan şahsın evinde yangın çıktı

9 3 kişiyi yaralayan şahsın evinde yangın çıktı

Otomobil traktör römorkuna çarptı 2 ölü

10 Otomobil traktör römorkuna çarptı: 2 ölü