Çocukların umudu oldular

Genel Merkezi Almanya da bulunan Umudum Ol Derneği, Samsun da 400 çocuğa mont yardımında bulundu\r\n

Çocukların umudu oldular
Genel Merkezi Almanya da bulunan Umudum Ol Derneği, Atakum Belediyesi ile Atakum Kent Konseyi nin Yalı Kafe de düzenlediği etkinlikte ihtiyaç sahibi 400 çocuğa mont hediye etti. 
Törende konuşan Omudum Ol Derneği Genel Başkanı Öznur Yücetaş, Yardım köprüsünü kurmak için Samsun a geldik. Misafi perverliğiniz için teşekkür ediyoruz. Programımızı  Samsun un Atakum İlçesi nden başlatıyoruz. Bundan sonra ülkemizin her yerine ulaşmaya çalışacağız dedi. 
UMUTLA GELEN ŞEFKAT
Atakum Kent Konseyi Başkanlarından Doç. Dr. Bekir Şişman ise, Kent Konseyi olarak umutla gelen şefkat projesini Samsun dan başlatıyoruz. Kendileri daha sonra bu projeyi diğer illerde devam etirecekler. Dernek yetkilileri 300 çocuğa yardım yapılacağını söyledi. Bizim ricamız ile bu rakam 400 e çıktı. Bu çocuklarımızı Atakum Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Danışma Vakfı nda kayıtlı olan ailelerden tespit ettik diye konuştu.
ATAKUMLU OLMAK AYRICALIK
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ise yaptığı konuşmada, 30 Mart seçimleri sonrası sosyal belediyecilikte Atakum da ciddi atılımlar başlattık. Mahallelerimizde hayır çarşıları  açıyoruz. Sosyal faliyet yürüten bir kuruluş olduk. İhtiyaç fazlası olan vatandaşlarımızdan ürünleri alıp, ihtiyacı olanlara taşıyoruz. Yılın belli bir zamanlarında sosyal hizmet formatında ihtiyaçı olan vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Atakum ilçesini sadece Samsun un değil Türkiye nin hiçbir ilçesine benzetmiyoruz. Karadeniz de bir numara olmaya aday bir ilçeyiz. En hızlı büyüyen ve yılda 10 bin nüfus alan bir ilçeyiz. Bu marka şehirde yapılacak hizmletlerde, Atakum olarak en önde olmamız gerekiyor. Atakumlu olmak bir ayrıcalıktır. Yatırımlarımızda bunları ortaya koyacağız dedi.
Konuşmaların ardından Umudum Ol Derneği Genel Başkanı Öznur Yücetaş, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile Atakum Kent Konseyi Başkanlarından Doç. Dr. Bekir Şişman, birbirlerine plaket takdim ederek teşekkür etti. Daha monra 400 çocuğa montları teslim edildi.

Bayram OK


EN ÇOK OKUNANLAR

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

1 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

2 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

İşte AK Parti Samsun'dan aday adayları

3 İşte AK Parti Samsun'dan aday adayları

Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

4 Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

5 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

Samsunspor daha avantajlı

6 Samsunspor daha avantajlı

Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

7 Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'

8 Yusuf Ziya Yılmaz: 'Refah için çırpındım'

Samsun'da inşaatta çalışan işçileri elektrik çarptı: 2 yaralı

9 Samsun'da inşaatta çalışan işçileri elektrik çarptı: 2 yaralı

 Kaldırım, resmen aday adayı

10 Kaldırım, resmen aday adayı