SÜRPRİZ TEKLİF

Mehmet Pank ın teknik direktörlük teklifinde bulunduğu öne sürülen Birol Berkem, Mehmet Pank bana çalışabilirmisin diyerek teklifte bulundu. Ancak bu teklif sportif diretörlük içindi dedi \r\n

SÜRPRİZ TEKLİF
KULÜPTE GÖRÜŞTÜK 
Samsunspor ile teknik direktörlük için görüşme yaptığı öne sürülen Birol Berkem açıklamalarda bulundu. Bu tür söylentilerin kendisini üzdüğünü belirten Samsunlu teknik adam Birol Berkem, Samsunspor un Elazığspor ile oynadığı maç için Samsun a gelmiştim. 
Eski futbolcular Ben Ofosu ve Phiri ye olan borçlar nedeniyle yönetim benden yardım istedi. İki futbolcunun da avukatı arkadaşım olduğu için zaman kazanma konusunda yardımcı oldum. Davet edildim ve Samsunspor Kulübü ne de bunun için gitmiştim. Ancak görüşmemizde Mehmet Pank bana çalışabilirmisin diyerek teklifte bulundu. Bu teklif sportif diretörlük içindi dedi. 
1,5 YIL ÖNCE AÇIKLADIM 
Teknik direktörlük yapmayacağını 1,5 yıl önce açıkladığını vurgulayan Birol Berkem, sözlerini şöyle sürdürdü: Kariyer planlamamda teknik direktörlük yok. Bunu ilan etmiştim. Sportif direktörlük yapmak istiyorum. Teklif bu yöndeydi. Antrenörlük yapsam Ertuğrul Sağlam ın ekibinde olurdum.  Görüşmemizin içeriği buydu.  
BAŞARILI OLUNABİLİR
Samsunspor un iyi kadroya sahip olduğunu dile getiren Berkem, ekonomik sıkıntıların biraz olsun aşılması durumunda başarılı olunabileceğini ifade etti. Bursaspor örneği veren Birol Berkem, Maddi sıkıntılar yaşandığı bir gerçek. Bu durum aşıldığı zaman başarılı olunmaması için neden yok. Kulüpte de söyledim. Biz Bursaspor la şampiyon olurken 22 hafta maç başı ödeyemedik. Ancak primleri her hafta ödedik dedi.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Terme aşkı şair yaptı

1 Terme aşkı şair yaptı

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Gün birlik olma günü'

2 Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Gün birlik olma günü'

22 Nisan Pazar Samsun hava durumu

3 22 Nisan Pazar Samsun hava durumu

Tanju Çolak moral verdi

4 Tanju Çolak moral verdi

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Savaş vereceğiz'

5 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Savaş vereceğiz'

Şeytana yenilmek...

6 Şeytana yenilmek...

Samsunpor'a çılgın prim...

7 Samsunpor'a çılgın prim...

Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

8 Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

Samsun'da öğrencilerden 'İlk Kıvılcım' belgeseli

9 Samsun'da öğrencilerden 'İlk Kıvılcım' belgeseli

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

10 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü