Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

SÜRPRİZ TEKLİF

Mehmet Pank ın teknik direktörlük teklifinde bulunduğu öne sürülen Birol Berkem, Mehmet Pank bana çalışabilirmisin diyerek teklifte bulundu. Ancak bu teklif sportif diretörlük içindi dedi \r\n

SÜRPRİZ TEKLİF
KULÜPTE GÖRÜŞTÜK 
Samsunspor ile teknik direktörlük için görüşme yaptığı öne sürülen Birol Berkem açıklamalarda bulundu. Bu tür söylentilerin kendisini üzdüğünü belirten Samsunlu teknik adam Birol Berkem, Samsunspor un Elazığspor ile oynadığı maç için Samsun a gelmiştim. 
Eski futbolcular Ben Ofosu ve Phiri ye olan borçlar nedeniyle yönetim benden yardım istedi. İki futbolcunun da avukatı arkadaşım olduğu için zaman kazanma konusunda yardımcı oldum. Davet edildim ve Samsunspor Kulübü ne de bunun için gitmiştim. Ancak görüşmemizde Mehmet Pank bana çalışabilirmisin diyerek teklifte bulundu. Bu teklif sportif diretörlük içindi dedi. 
1,5 YIL ÖNCE AÇIKLADIM 
Teknik direktörlük yapmayacağını 1,5 yıl önce açıkladığını vurgulayan Birol Berkem, sözlerini şöyle sürdürdü: Kariyer planlamamda teknik direktörlük yok. Bunu ilan etmiştim. Sportif direktörlük yapmak istiyorum. Teklif bu yöndeydi. Antrenörlük yapsam Ertuğrul Sağlam ın ekibinde olurdum.  Görüşmemizin içeriği buydu.  
BAŞARILI OLUNABİLİR
Samsunspor un iyi kadroya sahip olduğunu dile getiren Berkem, ekonomik sıkıntıların biraz olsun aşılması durumunda başarılı olunabileceğini ifade etti. Bursaspor örneği veren Birol Berkem, Maddi sıkıntılar yaşandığı bir gerçek. Bu durum aşıldığı zaman başarılı olunmaması için neden yok. Kulüpte de söyledim. Biz Bursaspor la şampiyon olurken 22 hafta maç başı ödeyemedik. Ancak primleri her hafta ödedik dedi.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda zincirleme kaza

1 Samsun'da zincirleme kaza!

Samsunspor Başkanı Tutu İstanbulda

2 Samsunspor Başkanı Tutu İstanbul'da

Samsunspor maçı internetten televizyona

3 Samsunspor maçı internetten televizyona

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü Her puan değerli

4 Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: Her puan değerli

Samsunspordan üyelere önemli çağrı

5 Samsunspor'dan üyelere önemli çağrı

Genç futbolcu silahlı saldırıda öldürüldü

6 Genç futbolcu silahlı saldırıda öldürüldü

Samsunsporda görev değişikliği

7 Samsunspor'da görev değişikliği

Samsunsporda önce toplantı sonra idman

8 Samsunspor'da önce toplantı sonra idman

Baba ve kızı fuhuş için çağrı merkezi kurmuş

9 Baba ve kızı 'fuhuş' için çağrı merkezi kurmuş!

Gurbetçiden Samsuna yatırım çağrısı

10 Gurbetçiden Samsun'a yatırım çağrısı