“ORGAN BAĞIŞINA SİZ DE BİR EL VERİN”

Samsun Bafra Altınkaya Anadolu Lisesi öğrencileri organ bağışı kampanyası çerçevesinde Siz de bir el verin etkinliği düzenledi. \r\n

“ORGAN BAĞIŞINA SİZ DE BİR EL VERİN”
Bafra Devlet Hastanesi’nde düzenlenen etkinlikte öğrenciler hastane duvarlarına Organ Bağışı Başka Hayatlara Can Katmaktır , Yaşamak Güzel, Yaşatmakta Güzel yazılı afişleri asarak hastaneye gelen vatandaşlara broşür dağıttı. Öğrenciler, vatandaşlara organ bağışının önemini anlatarak destek istediler.
Ekim ayında başlatılan proje kapsamında çeşitli etkinlikler yapan Altınkaya Anadolu Lisesi öğretmeni Naim Okay ve öğrencileri Organ bağışına siz de bir el verin kampanyasıyla vatandaşlardan destek istediler. 
Altınkaya Anadolu Lisesi Öğretmeni Naim Okay, Altınkaya Anadolu Lisesi olarak buradayız. Organ bağışının sadece bir gün değil yılın on iki ayı hatırlanması gereken güzel bir aktivite, güzel bir çalışma olduğunu düşünüyoruz. O yüzden bir proje yaptık. Bu proje kapsamında bugün burada bütün vatandaşlarımıza organ bağışının ne kadar önemli olduğu hususunu bir kes daha hatırlatmak, onların bu organ bağışı konusunda farkındalığını geliştirmek adına öğrencilerimizle beraber bir etkinlik düzenledik dedi.
Okulun müzik grubu öğrencilerinin çaldıkları müzik eşliğinde açtıkları stantta bulunan boyalara ellerini batıran öğrenciler organ bağışına el verin köşesine yapıştırdılar. Öğrencilere vatandaşlar da eşlik ederek boyaya batırdıkları ellerini panoya basarak kampanyaya destek verdiler. 
Kampanyanın çok güzel bir çalışma olduğunu söyleyen vatandaşlar ise herkesin organ bağışında bulunmasını istediler. 

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

DİTİB'den '' Afrin '' açıklaması

1 DİTİB'den '' Afrin '' açıklaması

Lösemi hastası Metin bebek için kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi

2 Lösemi hastası Metin bebek için kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi

Bacada çıkan yangın korkuttu

3 Bacada çıkan yangın korkuttu

Ortaköy'de gece kulübüne silahlı saldırı: 1'i ağır 3 yaralı

4 Ortaköy'de gece kulübüne silahlı saldırı: 1'i ağır 3 yaralı

Zeytinburnu'nda kaza yapan araç dubaları biçti

5 Zeytinburnu'nda kaza yapan araç dubaları biçti