Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

CANİK’TE HALK GÜNLERİNE KATILIM AZALDI

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, hizmeti mahalleye indirdiklerini, sorunları belediyeye gelmeden çözdüklerini, bu nedenle her hafta düzenledikleri halk günlerine katılımın azaldığını söyledi. \r\n

CANİK’TE HALK GÜNLERİNE KATILIM AZALDI
Her hafta çarşamba günü düzenlenen halk günü toplantılarında vatandaşlarla buluşan Başkan Genç, halk günü toplantılarında artık sorun, problem konuşan insan sayısının sürekli azaldığını belirterek, Sorunlar hiçbir zaman bitmez ama vatandaşımızın artık buraya sohbet, muhabbet etmeye gelmiş olması bizi çok mutlu ediyor dedi.
Canik te hizmet kalitesini en üst seviyeye çekmek için yoğun çaba harcadıklarını söyleyen Genç, Biz haftanın her günü sokaklarda dolaşıyoruz ve halkımızı dinliyoruz. Halkımızın içinde olmamızdaki temel sebep, insanların muhitlerindeki bu ihtiyaçlarını yerinde görerek, kimseyi belediyeye getirmeden, çözüm üretmek. Bizim için en önemli şey, hizmeti vatandaşlarımızın ayağına götürmek. Dolayısıyla halk günlerinde vatandaşlarımız sorun konuşmaktan çok, bizimle sohbet etmek için geliyor. Çünkü biz halkımızla zaten iç içe oluyoruz ve sorunları yerinde konuşup, çözüme birlikte kavuşturuyoruz diye konuştu.
HALK GÜNLERİNE KATILIM AZALDI
Canik Belediyesi nde düzenlenen halk günü toplantılarından vatandaşların çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Genç, 10 yıllık tecrübe bizi bu noktaya getirdi. Belediye başkanı olarak ben, başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz sürekli mahallelerimizde. Böylece hizmeti mahalleye indirdik. Sorunları belediyemize gelmeden çözüyoruz. Bu durumdan vatandaşlarımız da çok memnun. Bu nedenle her hafta düzenlediğimiz halk günlerine katılım her geçen gün azalıyor. Halk Günlerini düzenlememizdeki amaç, ulaşamadığımız, karşılaşamadığımız vatandaşlarımızla da görüşme imkanı oluşturmaktır şeklinde konuştu.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

FETÖ mağdurlarına zulmediyoruz

1 FETÖ mağdurlarına zulmediyoruz

Bu böyle gitmez

2 Bu böyle gitmez

Samsun gün sayıyor

3 Samsun gün sayıyor

Sel Samsunu da vurdu

4  Sel Samsun'u da vurdu

FETÖ soruşturması kapsamında 11 sağlık çalışanı adliyeye sevk edildi

5 FETÖ soruşturması kapsamında 11 sağlık çalışanı adliyeye sevk edildi

Rehine krizinden dram çıktı

6 Rehine krizinden dram çıktı

Transfer var sonuç yok

7 Transfer var sonuç yok

Coşkun Zeren Chibuikenin kafasını başka Anadolu takımları karıştırdı

8 Coşkun Zeren: 'Chibuike'nin kafasını başka Anadolu takımları karıştırdı'

Polisler uyuşturucu satmış

9 Polisler uyuşturucu satmış!

Samsunda korku dolu anlar

10 Samsun'da korku dolu anlar