CANİK’TE HALK GÜNLERİNE KATILIM AZALDI

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, hizmeti mahalleye indirdiklerini, sorunları belediyeye gelmeden çözdüklerini, bu nedenle her hafta düzenledikleri halk günlerine katılımın azaldığını söyledi. \r\n

CANİK’TE HALK GÜNLERİNE KATILIM AZALDI
Her hafta çarşamba günü düzenlenen halk günü toplantılarında vatandaşlarla buluşan Başkan Genç, halk günü toplantılarında artık sorun, problem konuşan insan sayısının sürekli azaldığını belirterek, Sorunlar hiçbir zaman bitmez ama vatandaşımızın artık buraya sohbet, muhabbet etmeye gelmiş olması bizi çok mutlu ediyor dedi.
Canik te hizmet kalitesini en üst seviyeye çekmek için yoğun çaba harcadıklarını söyleyen Genç, Biz haftanın her günü sokaklarda dolaşıyoruz ve halkımızı dinliyoruz. Halkımızın içinde olmamızdaki temel sebep, insanların muhitlerindeki bu ihtiyaçlarını yerinde görerek, kimseyi belediyeye getirmeden, çözüm üretmek. Bizim için en önemli şey, hizmeti vatandaşlarımızın ayağına götürmek. Dolayısıyla halk günlerinde vatandaşlarımız sorun konuşmaktan çok, bizimle sohbet etmek için geliyor. Çünkü biz halkımızla zaten iç içe oluyoruz ve sorunları yerinde konuşup, çözüme birlikte kavuşturuyoruz diye konuştu.
HALK GÜNLERİNE KATILIM AZALDI
Canik Belediyesi nde düzenlenen halk günü toplantılarından vatandaşların çok memnun olduğunu ifade eden Başkan Genç, 10 yıllık tecrübe bizi bu noktaya getirdi. Belediye başkanı olarak ben, başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz sürekli mahallelerimizde. Böylece hizmeti mahalleye indirdik. Sorunları belediyemize gelmeden çözüyoruz. Bu durumdan vatandaşlarımız da çok memnun. Bu nedenle her hafta düzenlediğimiz halk günlerine katılım her geçen gün azalıyor. Halk Günlerini düzenlememizdeki amaç, ulaşamadığımız, karşılaşamadığımız vatandaşlarımızla da görüşme imkanı oluşturmaktır şeklinde konuştu.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

1 Samsunspor'da geniş kapsamlı savunma

Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

2 Samsunspor taraftarlarından YEDAŞ'a kınama

Lime lime doğrandık

3 Lime lime doğrandık

Sakata geldik

4 Sakata geldik

MHP'li Usta birinci sıradan aday

5 MHP'li Usta birinci sıradan aday

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

6 Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Şansımız devam ediyor'

Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

7 Samsun'da yan yana 3 eve 3 mahalle

ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

8 ALS hastalığına 'meydan okuma' ölümle bitti

Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

9 Tünelde kafa kafaya çarpıştılar: 4'ü çocuk 9 yaralı

Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü

10 Otomobille mermer yüklü TIR çarpıştı: 2 ölü