PENCEREDEN DÜŞÜP ÖLEN ÜNİVERSİTELİ TOPRAĞA VERİLDİ

Samsun da kaldığı yurdun 6 ncı katında pencerenin önüne koyduğu meyve suyunu almak isterken dengesini kaybedip düşen ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Başaran Bayhan memleketi Ordu da gözyaşları arasında toprağa

PENCEREDEN DÜŞÜP ÖLEN ÜNİVERSİTELİ TOPRAĞA VERİLDİ
Samsun Canik Başarı Üniversitesi nde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü 1 inci sınıf öğrencisi Başaran Bayhan, önceki gün kaldığı özel yurdun 6 ncı katındaki yatak odasında bilgisayarda film izlerken meyve suyunu soğuması için pencerenin önüne bıraktı. İddiaya göre bir süre sonra meyve suyunu almak isteyen Bayhan, dengesini kaybederek beton zemine düştü. Kaldırıldığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde hayatını kaybeden Başaran Bayhan ın cenazesi memleketi Ordu nun Altınordu İlçesi Karapınar Mahallesi ne getirildi. 
Düzenlenen cenaze töreninde 2 çocuk babası İbrahim Bayhan taziyeleri kabul etti. Başaran Bayhan, için baba evinde helallik alınırken gözyaşı sel oldu. Evinin bahçesinde Başaran Bayhan için öğlen namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Düzenlenen cenaze törenine Samsun Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir ve Başaran Bayhan ın üniversitedeki öğrenci arkadaşları da katıldı. Acılı anne 45 yaşındaki Nebahat ve baba 47 yaşındaki İbrahim Bayhan oğlunun okul arkadaşlarını görünce gözyaşlarını tutamayarak ağıt yaktı. İbrahim Bayhan, küçük oğlu 12 yaşındaki Kurtuluş Bayhan ve ölen oğlunun sınıf arkadaşlarına sarılarak, Çocuklarım benim. Ben onu devlete bu millete faydalı olsun diye yetiştirdim. Biz ezikliğini çektik okumamazlığın siz okuyun, çok okuyun diyerek gözyaşı döktü. Başaran Bayhan ın cenazesi daha sonra aile kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

DHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

1 Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

2 Konuşmak için yanına gittiği arkadaşlarını vurdu: 1 ölü

Terminalde şüpheli koli alarmı

3 Terminalde şüpheli koli alarmı

Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

4 Edremit'te korkunç kaza ucuz atlatıldı

Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı

5 Karaman'da ilk kez gece maçı oynandı