'19 Mayıs hızla gelişiyor '

Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, 19 Mayıs İlçesi'nin her alanda hızlı gelişim sürecine giren, yükselişe geçen ilçelerin arasında olduğunu söyledi.

'19 Mayıs hızla gelişiyor '

\n  

\n
\n AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, 19 Mayıs İlçesi'nde esnaf ve vatandaş ziyareti gerçekleştirdi. 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Eren, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Birol Şen ve parti üyelerinin katıldığı ziyaretlerde milletvekili Mustafa Demir, vatandaşlar ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi, görüş ve önerilerini aldı. 
\n
\n  
\n
\n DEĞİŞİM VE GELİŞİM VAR
\n
\n Esnaf ve halk gezilerinin vatandaşın sorunlarını birebir dinleme için önemli olduğunu ifade eden milletvekili Demir, tüm talepleri ve görüşleri yerinde değerlendirdi. 19 Mayıs İlçesi'nin ülkenin dört bir yanında olduğu gibi AK Parti iktidarı ile hızlı bir gelişim ve değişim sürecine girdiğini ifade eden milletvekili Mustafa Demir, 19 Mayıs'ın eksiklerini gideren, gelişen, projeler üreten, yeni imkanlar oluşturan bir ilçe olarak yükselişini sürdürdüğünü kaydetti. 
\n
\n  
\n
\n YAŞAM KALİTESİ ARTTI 
\n
\n Hem genel hem de yerel yönetimlerin başarılı çalışmalarının kalkınma sürecine büyük katkı sağladığını vurgulayan Demir, vatandaşın verdiği yetkinin sorumluluğuyla hizmet noktasında en verimli çalışmaların yürütüldüğüne dikkat çekti. Demir, "19 Mayıs hızla gelişen ve kendini yenilen ilçelerimizin arasındadır. Alt ve üst yapı çalışmalarını hızla tamamlayan, ekonomik gelişimini sürdüren, eğitim ve sağlık noktasında verimli hizmetler veren ilçemizde yaşam kalitesi de artmıştır. Elbette yapılması gereken daha bir çok çalışmalar var ve bunlarda hızla tamamlanacak. Biz halkımızın arasına inerek onları dinliyor, eksikleri yerinde görüyoruz. Halkımızın görüşü bizim için çok önemli" dedi.Milletvekili Mustafa Demir, 19 Belediye Başkanı Osman Topaloğlu ve ilçe başkanlığını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı, çeşitli değerlendirmelerde bulunuldu.
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Kaza yaptı, otomobili bırakıp kaçtı

1 Kaza yaptı, otomobili bırakıp kaçtı

MHP, Aydın Büyükşehir Başkan Adayını geri çekti

2 MHP, Aydın Büyükşehir Başkan Adayını geri çekti

AK Parti'li Erürker; '2019 yılı Aydın için milat olacak'

3 AK Parti'li Erürker; '2019 yılı Aydın için milat olacak'

Düzce'de ana su borusu patladı D-100 trafiğe kapandı

4 Düzce'de ana su borusu patladı D-100 trafiğe kapandı

TİM Başkanı Gülle: 'Hedef, dış ticaret fazlası veren Türkiye'dir'

5 TİM Başkanı Gülle: 'Hedef, dış ticaret fazlası veren Türkiye'dir'

Aksaray'da korkutan yangın: 32 kişi mahsur kaldı

6 Aksaray'da korkutan yangın: 32 kişi mahsur kaldı

Tren kazasındaki vagonların enkazı kaldırıldı

7 Tren kazasındaki vagonların enkazı kaldırıldı

Türk halk müziği sanatçısı Selahattin Alpay Hizan'da Konser verdi

8 Türk halk müziği sanatçısı Selahattin Alpay Hizan'da Konser verdi

Polisten kaçtı jandarma bölgesinde kaza yaptı

9 Polisten kaçtı jandarma bölgesinde kaza yaptı

İnegöl'de 3 araç birbirine girdi: 5 yaralı

10 İnegöl'de 3 araç birbirine girdi: 5 yaralı