BELEDİYE BAŞKANI KERİM AKSU’YA ÜNİVERSİTELİLERDEN GÜVENOYU

Giresun’da, üniversite öğrencileri arasında yapılan ankette “en güvenilir ve kendilerine yakın buldukları isim” Belediye Başkanı Kerim Aksu çıktı. \r\n

BELEDİYE BAŞKANI KERİM AKSU’YA ÜNİVERSİTELİLERDEN GÜVENOYU
Giresun Üniversitesi öğrencileri arasında “SMS” yöntemiyle yapılan oylamada birinci çıkan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya plaket verildi.
Giresun Üniversitesi öğrencileri arasında kurulan “Vergi Platformu” tarafından iş, siyaset ve akademisyenler arasında kendinize” en yakın isim ve güven duyduğunuz kişi” oylamasında bin 800 katılımcıdan bin 100 kişinin oyunu alan Belediye Başkanı Kerim Aksu birinci seçildi. Oylama sonunda birinci çıkan Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu ziyaret eden “Vergi Platformu” sözcüleri plaket verdi.
Plaket töreninde konuşan Platform Sözcüsü Emre Aynacı “Giresun’da platformumuza üye öğrenciler arsında SMS yoluyla bir anket yaptık. Yapılan ankette katılan bin 800 üyeden bin 100’ünün oyunu alan Belediye Başkanımız Kerim Aksu En güvenilir ve kendilerine yakın bulunan isim seçildi. Bizde kendisine bunun anısına bir plaket veriyoruz. Başkanımız üniversite öğrencileri için gerçekleştirdiği sosyal ve kültürel projelerin yanı sıra öğrencilerin yaşamını kolaylaştıracak çamaşırhane ve ev eşyaları gibi bir çok yardımların bulunduğunu da hatırlatmak isteriz” dedi.
Üniversite öğrencilerinin Giresun için bir turizm elçisi olduğunu belirten Belediye başkanı Kerim Aksu ise “Her şeyden önce öğrencilerimizin güvenine layık olmaya çalışacağız. Giresunumuz’a gelen her öğrenci çok seviyoruz. Çünkü onlar bizim misafirimiz ve turizm elçilerimiz. İler iki yaşamlarında ilimizi asla unutmayacaklar.Giresun öğrencilerimiz için ikinci vatan. Bu bizim için çok önemlidir” diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şoke eden atama

1 Samsun'da şoke eden atama

Başkan Yılmaz: 'Kazma küreği alıp yıkamıyoruz'

2 Başkan Yılmaz: 'Kazma küreği alıp yıkamıyoruz'

Samsun'un yeni eniştesi Acun Ilıcalı!

3 Samsun'un yeni eniştesi Acun Ilıcalı!

Samsunspor'un 42 yıllık emektar stadı yıkılıyor

4 Samsunspor'un 42 yıllık emektar stadı yıkılıyor

Samsun'da Kent Park Projesi de iptal edildi

5 Samsun'da Kent Park Projesi de iptal edildi

Bakan'dan fındık fiyatları açıklaması!

6 Bakan'dan fındık fiyatları açıklaması!

Samsunspor 4 - 6 Ankara Demirspor

7 Samsunspor 4 - 6 Ankara Demirspor

Samsun'da FETÖ'den 12 kişi gözaltına alındı

8 Samsun'da FETÖ'den 12 kişi gözaltına alındı

Başkan Yılmaz: 'Projeyi hedeflediğimiz tarihte bitireceğiz'

9 Başkan Yılmaz: 'Projeyi hedeflediğimiz tarihte bitireceğiz'

Samsun'un iki ilçesinde daha karar açıklandı

10 Samsun'un iki ilçesinde daha karar açıklandı