Duygu dolu veda

Samsun Emniyet Müdürü Hulusi Çelik, EMŞAV'ın kendisi için düzenlediği veda töreninde gözyaşlarına hakim olamadı. Çelik, yaptığı veda konuşmasıyla bazı şehit ailelerini de ağlattı

Duygu dolu veda

\n  

\n
\n Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Samsun İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik, şehit yakınları, gaziler ve emekli polisler tarafından düzenlenen veda töreninde duygu dolu anlar yaşandı. Gözyaşlarına hakim olamayan Çelik, bazı şehit ailelerini de ağlattı.
\n
\n  
\n
\n HAKKINIZI HELAL EDİN 
\n
\n Samsun İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik için Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği, Türkiye Polis Emeklileri Derneği (PERDER) Samsun Şubesi ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şubesi tarafından veda töreni düzenlendi. Törende konuşan İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik, şehit ve gazi annelerine seslenerek, "Sizler bizim arkamızda olduğunuz müddetçe bize yenilgi ve düşman yoktur. Hepinizin benim kalbimde çok farklı yerleri var. Siz çok asil insanlarsınız. Ben bu asil insanlardan bir kırgınlık görmedim. Bu da Türk milletinin yüceliğini gösteriyor. Çok yüce insansınız. Sizlerin hakkını ne yapsak ödeyemeyeceğimizi biliyorum. Sizlerin karşısında hitap etmek, özelliklede ayrılık hitabında bulunmak çok zor. Hakkınızı helal edersiniz bizleri çok memnun edersiniz. Hepinizin ellerinden öpüyorum" dedi. Bu sırada bazı şehit ailelerinin gözyaşlarını tutamadığı görüldü.
\n
\n  
\n
\n TÜRK BAYRAĞI TABLO
\n
\n İl Emniyet Müdürü Çelik’in konuşmasından sonra EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, PERDER Samsun Şube Başkanı Metin Çağlarırmak, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Samsun Şube Başkanı İrfan Öztürk de birer konuşma yaparak, Müdür Çelik’e yeni görevinde başarılar diledi. Konuşmaların ardından Müdür Çelik, EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim’e özürlü gençlerin kendisine hediye ettiği Türk Bayrağı tablosu ile üzerine Atatürk resmi dokunan tablo hediye etti. Dernek Başkanları da Hulusi Çelik'e birer teşekkür plaketi verdi.
\n
\n Tören sırasında duygu dolu anlar yaşayan İl Emniyet Müdürü Hulusi Çelik, yaşananlar karşısında gözyaşlarını tutumadı. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da inşaatta facia! 1 ölü, 1 yaralı

1 Samsun'da inşaatta facia! 1 ölü, 1 yaralı

Onur Eriş veda etti

2 Onur Eriş veda etti

Samsunspor Türkiye'ye örnek olacak

3 Samsunspor Türkiye'ye örnek olacak

Samsun'da tarla kavgası: 3'ü ağır, 4 yaralı

4 Samsun'da tarla kavgası: 3'ü ağır, 4 yaralı

Samsun'a geliyordu...Tonlarca hamsi yola saçıldı!

5 Samsun'a geliyordu...Tonlarca hamsi yola saçıldı!

Ters yola giren kamyon dehşet saçtı!

6 Ters yola giren kamyon dehşet saçtı!

Tepkiler çığ gibi büyüyor... Tek rakip hakemdi

7 Tepkiler çığ gibi büyüyor... Tek rakip hakemdi

Oğuz gibisi yok

8 Oğuz gibisi yok

Hayati Tekin'e destek

9 Hayati Tekin'e destek

Deplasman Fatih'i Samsunspor... Bileği bükülmedi

10 Deplasman Fatih'i Samsunspor... Bileği bükülmedi