Judocular' dan ziyaret

Türk Telekomspor Judo Takımı sporcuları ve antrenörü, Türk Telekom Kuzey 1 Bölge Müdürü Ünal Sade'yi makamında ziyaret etti

Judocular' dan ziyaret

\n  

\n
\n Sakarya’da katıldıkları ’30 Ağustos Zafer Judo Turnuvası’nda önemli başarılara imza atan ve çok sayıda madalya kazanan Samsun Türk Telekomspor Judo Takımı’nın sporcuları ve antrenörü, Türk Telekom Kuzey 1 Bölge Müdürü Ünal Sade makamında ziyaret etti. Kuzey 1 Bölge Müdürlüğü Tesis Destek Müdürü ve Telekomspor Futbol Takımı Başkan Yardımcısı Murat Esençay, Telekomspor Futbol  Şube Sorumlusu İshak Parlak ile Telekomspor Futbol Takımı Teknik Sorumlusu Soner Duzak’ın da katıldığı ziyarette misafirlerini ayakta karşılayan Bölge Müdürü Ünal Sade, tüm sporcularla yakından ilgilendi.
\n
\n  
\n
\n DESTEKLERİMİZ SÜRECEK
\n
\n Judo branşının yeni kurulmasına rağmen kısa sürede elde edilen başarılarla gurur duyduklarını belirten Türk Telekom Kuzey 1 Bölge Müdürü Ünal Sade, “Öncelikle madalya kazanarak Samsun'a dönün sporcularımızı ve onlarda büyük emeği geçen antrenörlerimizi kutluyorum. Türk Telekom olarak birçok dalda spora destek vermeye çabalıyoruz. Gençlerimizi spora yönlendirmek, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve düzgün bireyler olarak yetiştirmek istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda imkanlarımız ölçüsünde üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” dedi. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

1 Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı

2 Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı

Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

3 Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

4 Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

5 Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

Bursa'da Fenerbahçe'ye yoğun güvenlik önlemi

6 Bursa'da Fenerbahçe'ye yoğun güvenlik önlemi