BAŞKAN TAŞÇI ÇAK YAPTI

Okullarını ziyaret eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı dan çocuk parkı isteyen öğrenci, bu isteğini anında kabul eden Başkan Taşçı ya Çak o zaman diye karşılık verdi\r\n

BAŞKAN TAŞÇI ÇAK YAPTI
Özören Şehit Metin Arslantürk İlkokulu nu ziyaret eden ve öğrenciler ile okul yöneticileriyle biraraya gelen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, kendisinden talep edilen eksikliklerin giderileceğinin sözünü verdi. Okullarının bahçesine çocuk parkı isteyen bir öğrenci, bu isteğini kabul eden Başkan Taşçı ya Çak o zaman diyerek karşılık vermesi yüzleri güldürdü.
ÖĞRENCİNİN PARK SEVİNCİ
Özören Mahallesinde Hayır Çarşısı açılışını gerçekleştiren Taşçı, daha sonra mahallede bulunan Özören Şehit Metin Arslantürk İlkokulu nu ziyaret etti. Öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılanan Başkan Taşçı, bir öğrencinin Okulumuzun bahçesine çocuk parkı istiyoruz şeklindeki talebine, Siz istersiniz de yapmaz mıyız? şeklinde yanıt verdi. 
Park sevinci yaşayan öğrencinin Başkan Taşçı ya, Çak o zaman diye yanıt vererek çak yapması ziyarete katılanları güldürdü.
ENGELLER KALKACAK
Okul yönetimiyle bir araya gelen ve kendisinden talep edilen eksiklerle ilgili inceleme yapan Başkan Taşçı, Eğitime son derece önem veriyoruz. Okullarımızın fiziksel koşulları, öğrencilerimizin sosyal alanları gibi konulara özellikle dikkat ediyoruz. Geleceğin bize, gelecek nesillerin emaneti olduğu düşüncesinden hareketle çocuklarımızın eğitim yolunda karşılarına çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmak için çalışıyoruz diye konuştu. 
Okul yönetimine, kendisine iletilen eksiklerin bir an önce giderileceğini belirten Başkan Taşçı, kendisine yoğun ilgi gösteren öğrencilere kırtasiye malzemeleri ve kitap hediye etti.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

1 Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

2 Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

3 Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

Samsunspor'da kongre günü

4 Samsunspor'da kongre günü

Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

5 Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

Yeni il başkanından Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

6 Yeni il başkanından Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

Samsunspor'da bir kriz daha

7 Samsunspor'da bir kriz daha

Samsunspor'da duygu dolu anma

8 Samsunspor'da duygu dolu anma

Samsun'da minik Sıla doğum gününde hayatını kaybetti

9 Samsun'da minik Sıla doğum gününde hayatını kaybetti

Samsun'da feci kaza!

10 Samsun'da feci kaza!