Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Bakan Kılıç, 2071 e kadar yetki istedi

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Bize 4 yıllığına görev verin demiyoruz. Uzun vizyonlara sahibiz. Bizim vizyonumuz geniş. Biz, 2023, 2053, 2071 diyoruz. Öyle 4 yıllığına değil. Bu millet için yapılacak daha çok şey var dedi\r\n

Bakan Kılıç, 2071 e kadar yetki istedi
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Amasya İl Kongresi nde milletten sadece 4 yıllığına görev istemediklerini belirterek, Uzun vizyonlara sahibiz. Bizim vizyonumuz geniş. Biz, 2023, 2053, 2071 diyoruz. Öyle 4 yıllığına değil. Bu millet için yapılacak daha çok şey var diye konuştu.
Kılıç, gençlik merkezlerinde Osmanlıca kurslarının verildiğini, verilmeye devam edileceğini de söyledi.
Bakan Kılıç, Hamit Kaplan Spor Salonu nda düzenlenen AK Parti 5. Olağan İl Kongresi nde yaptığı konuşmada, AK Parti kongrelerinin Türkiye nin demokrasi şölenleri olarak tarihte yerini aldığını söyledi. AK Parti ailesi olarak ülkenin 2023 ve daha sonraki hedeflerine ulaşması için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Kılıç, bunun için Başbakan Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere il il, kongre kongre dolaştıklarını belirtti.
GEÇMİŞİMİZİ KUCAKLIYORUZ
Kılıç, gençlik merkezlerinde verilen kurslardan birinin de Osmanlıca olduğunu belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: Hayrat Vakfı ile yapılan bu çalışma iki yıldır devam ediyor. Ben burada tekrar Hayrat Vakfı çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bir vakıf gibi bunu hayır için yapıyorlar. Allah onlardan razı olsun. Biz de bu imkanı onlara sunuyoruz. Gençlik merkezlerimizde Osmanlıca eğitimlerine devam ediyoruz ve devam edeceğiz. Oraya gelen genç kardeşlerimiz bunu öğrenecekler. Ondan sonra günlük hayatlarında, akademik çalışmalarında nerede istiyorlarsa orada kullanacaklar. Bu imkanı sunuyoruz. Bunu sunmak bizim medeniyetimize  ve geçmişimize hiçbir şekilde karşı gelmek değil aksine onu sarmaktır, kucaklamaktır. Bu cumhuriyetin kazanımlarındandır. Dolayısıyla biz bu çalışmalarımıza devam edeceğiz.
VİZYONUMUZ GENİŞ
Cumhuriyetin 100. yılında bugün gelinen noktadan daha ileride olacaklarını söyleyen Kılıç, bu birliktelik ve beraberlik olduğu sürece bunların gerçekleşeceğini dile getirdi.
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, milletin karşısına hizmete talip olmak için geldiklerinde süre istemediklerini belirterek, Bize 4 yıllığına görev verin demiyoruz. Biz uzun vizyonlara sahibiz. Bizim vizyonumuz geniş. Biz 2023, 2053, 2071 diyoruz. Öyle 4 yıllığına değil. Bu millet için yapılacak daha çok şey var. Daha başaracağız çok şeyler var. 2015 seçimlerinde ülkeyi Cumhuriyetin 100. yılına taşıyacak kadrolara destek olun. Biz bu millete sevdalıyız. Cumhurbaşkanımız Erdoğan ın dediği gibi diklenmeden dik duracağız . AK Parti kadroları olarak bir olacağız, beraber olacağız ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Samsunsporda 3ü de tamam

1 Samsunspor: Samsunspor'da 3'ü de tamam

Samsunspor Özköylü Samsunda

2 Samsunspor: Özköylü Samsun'da

Atakuma gol makinesi

3 Atakum'a gol makinesi

Samsun Haber Samsunda FETÖden 38 iş adamının yargılanmasına başlandı

4 Samsun Haber: Samsun'da FETÖ'den 38 iş adamının yargılanmasına başlandı

Samsunspor Özköylüyle yollar ayrıldı

5 Samsunspor: Özköylü'yle yollar ayrıldı

Samsunspor Ndiaye Gençlerbirliği yolunda

6 Samsunspor: N'diaye Gençlerbirliği yolunda

Samsun Haber Meteorolojiden uyarı 2 Hazirandan sonrasına dikkat

7 Samsun Haber: Meteorolojiden uyarı! 2 Haziran'dan sonrasına dikkat!

Unutmadık

8 Unutmadık...

Samsun Haber Samsunun Saklı Cennetine turistik tesis

9 Samsun Haber: Samsun'un 'Saklı Cenneti'ne turistik tesis

Samsunspor Samsunsporda kritik toplantı

10 Samsunspor: Samsunspor'da kritik toplantı