Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

ORTAK PROJELER GELİŞTİRELİM

Kağıthane Samsunlular Derneği ni ziyaret eden Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Kent Konseyi ile Kağıthane Kent Konseyi nin ortak çalışmalar yapıp, projeler geliştirmesi teklifinde bulundu\r\n

ORTAK PROJELER GELİŞTİRELİM
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere gittiği İstanbul’da Kağıthane Samsunlular Derneği Başkanı Davut Dişikara ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarete, Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Başkanı Yıldıray Baş ve Yönetim Kurulu üyeleri, Kağıthane Belediyesi Meclis Başkan Vekili ve Kent Konseyi Başkanı Meryem Tekbıyık da katıldı. Şehir dışındaki Samsun’u temsil eden derneklerin kent kültürünü ve kent geleneklerini yansıttığını belirten Başkan Kul, dernek üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
ÖNEMLİ ROL OYNUYOR
Derneklerin, kültürü gelecek nesillere aktardığına dikkat çeken Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, “Hemşehri derneklerimiz kültürümüzün yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılmasında önemli rol oynuyor. Sivil Toplum Kuruluşları kent hayatında çok önemli bir misyon taşıyor. Derneklerimizi önemsiyor, bunu zenginliğimiz olarak görüyoruz dedi.
DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK
Dernekleşmenin toplum adına büyük faydaları olduğuna dikkat çeken Başkan Kul “Toplumsal barışın sağlanması ve yaşatılması adına derneklerimize çok iş düşüyor. İnsanların değişik amaçlarla bir araya gelerek bir şeyleri paylaşması ve ortak hareket etmesi toplumdaki birlik ve beraberlik duygularını güçlendiriyor. Bizler de bu düşüncelerle derneklere her türlü yardımı yaparak onlara katkı ve destek sunma çabası içinde olduk. Bundan sonra da desteklerimiz devam edecek diye konuştu.
ORTAK ÇALIŞMA YAPALIM
Kağıthane Kent Konseyi tarafından Kağıthane İlçesi nde yapılan çalışmalar hakkında Kağıthane Belediyesi Meclis Başkan Vekili ve Kent Konseyi Başkanı Meryem Tekbıyık’tan bilgiler alan Başkanı Şenol Kul, Terme Kent Konseyi ve Kağıthane Kent Konseyi ile birlikte ortak çalışmalar ve projeler geliştirilmesi teklifinde bulundu. Kendisinin de Samsun Havza doğumlu olduğunu belirten Kağıthane Kent Konseyi Başkanı Tekbıyık, Samsun ile ilgili yapılacak ortak projelerin içinde bulunmaktan mutlu olacağını ifade etti.


EN ÇOK OKUNANLAR

Fındık fiyatları düşüşte ama üretici panik yapmamalı

1 'Fındık fiyatları düşüşte ama üretici panik yapmamalı'

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acı günü

2 Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acı günü

Samsundaki Bank Asya operasyonunda sıcak gelişme

3 Samsun'daki 'Bank Asya' operasyonunda sıcak gelişme

Samsunda feci kaza 1 ölü, 1 yaralı

4 Samsun'da feci kaza: 1 ölü, 1 yaralı

Karadenizde 11 terörist

5 Karadeniz'de 11 terörist

Fındık fiyatları neden yükselmiyor İşte cevabı

6 Fındık fiyatları neden yükselmiyor? İşte cevabı...

Samsunda 11 Iraklı gözaltına alındı

7 Samsun'da 11 Iraklı gözaltına alındı

Orduda 25 yaşındaki çocuğa şiddet uygulamıştı O adamdan ilginç savunma

8 Ordu'da 2.5 yaşındaki çocuğa şiddet uygulamıştı! O adamdan ilginç savunma

Samsun dahil 11 ilde FETÖ operasyonu

9 Samsun dahil 11 ilde FETÖ operasyonu!

Bakan Kılıç Samsunspor taraftarına seslendi

10 Bakan Kılıç Samsunspor taraftarına seslendi