SKOR DEĞİL, FUTBOL MUTLU ETTİ

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın Biz kupayı, ligde kadroda yer bulamayan arkadaşlarımızın maç tempolarını artırmak adına değerlendiriyoruz. Futbolcularımız istediklerimizi sahaya yansıttılar dedi.

SKOR DEĞİL, FUTBOL MUTLU ETTİ
Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın maçtan önce futbol adına neler yapabileceklerini düşündüklerini belirterek, Biz kupayı, ligde kadroda yer bulamayan arkadaşlarımızın maç tempolarını artırmak adına değerlendiriyoruz. Futbolcularımız istediklerimizi sahaya yansıttılar. Mağlup olduk ama futbol adına iyi şeyler yaptığımızı düşünüyorum ki arkadaşlarımızla bir takım şeyleri konuştuk. Onu da sağlıklı bir şekilde sahaya yansıttılar. Onları tebrik ediyorum. Mersin İdmanyurdu na da başarılar diliyorum şeklinde konuştu.
MERSİN İDMANYURDU CEPHESİ
Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ise  kupaya Bursaspor maçıyla başladıklarını hatırlatarak, Bu iyi bir başlangıç oldu berabere kalmak ama onu daha iyi avantaj olması için bu maçı kazanmamız gerekiyordu. Kazandığımız için mutluyuz. Daha çok maç eksiği olan arkadaşlarımızı oynattık. Onlarda bazen maç içinde maç eksikleri oldukları gösterdiler ama genelde çok iyiydi. Tabi ki önemli olan bunu devam ettirmek. Oynayacağımız Karagümrük maçı var yalnız suni çimde oynanacak bir maç. Hiçbirimiz alışık değil, belki ayakkabılar bile uygun değil. Suni çimde antrenman yapacak zamanımız da yok. Çünkü bizim çok kritik bir Galatasaray maçımız var, ondan sonra da Karagümrük maçını oynayacağız. İnşallah Federasyonumuz sahayı değiştirirse hiç değilse sakat vermeden orada rahatlıkla maçımızı oynarız. Eğer kupada da ileri gitmek istiyorsak zaten Karagümrük maçını da çok iyi bir şekilde bitirmemiz gerekiyor. Çünkü puan puana olduk. Onun için yakaladığımız bu avantajı değerledirmek istiyoruz. O maçta da yedek ağırlıklı, kadroda olmayan arkadaşlarımıza yer vereceğiz hatta A2 takımdan da oyuncu almak istiyoruz. Önemli olan daha bir sürü maçlarımız var burada. Kendi sahamızdaki maçları iyi değerlendirirsek bu gruptan çıkarız dedi.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu iş adamının haciz isyanı

1 Samsunlu iş adamının haciz isyanı

Samsundaki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

2 Samsun'daki silahlı saldırıda 2 oğlu ölen baba tutuklandı

Samsunspor afişindeki sır oyuncu

3 Samsunspor afişindeki sır oyuncu

Tim 20 yıl sonra Samsunda buluştu

4 Tim 20 yıl sonra Samsun'da buluştu

Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı

5 Samsun görüntü kirliliğine savaş açtı!

Samsunda otostop yapan hayat kadınlarına operasyon

6 Samsun'da otostop yapan hayat kadınlarına operasyon

Kamp sonuna kadar denenecek

7 Kamp sonuna kadar denenecek

Orduda kadın avukat otel odasında ölü bulundu

8 Ordu'da kadın avukat otel odasında ölü bulundu

Samsunsporda program değişti

9 Samsunspor'da program değişti

Karadenizde can pazarı 3 ölü, 3 yaralı

10 Karadeniz'de can pazarı: 3 ölü, 3 yaralı