ŞAHİN, DENEYİMLİ İDARECİ

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, kendisini ziyaret eden Samsun Valisi İbrahim Şahin için Başında bulunduğu bütün kurumlara oldukça değer katmış, deneyimli bir idareci diye konuştu\r\n

 ŞAHİN, DENEYİMLİ İDARECİ
Samsun Valisi İbrahim Şahin, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz a nezaket ziyaretinde bulundu. Ordu Valiliğine gelişinde Vali İrfan Balkanlıoğlu tarafından karşılanan Samsun Valisi İbrahim Şahin, daha sonra makama geçerek Vali Balkanlıoğlu ile bir süre sohbet etti. Vali Balkanlıoğlu na iadeyi ziyarette bulunmak amacıyla Ordu ya geldiğini belirten Vali Şahin, Ordu gerçekten son dönemlerde büyümüş, gelişmiş ve güzelleşmiş bir Karadeniz kenti dedi. 
KURUMLARA DEĞER KATTI
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Balkanlıoğlu ise Samsun Valimiz Sayın İbrahim Şahin e çok teşekkür ediyorum. Kendisi yıllarca Türkiye nin her yerinde kaymakamlık yaptıktan sonra, PTT Genel Müdürlüğü, Ulaştırma Bakanlığında müsteşarlık ve 7 sene gibi uzun bir süre TRT Genel Müdürlüğü yapmış, başında bulunduğu bütün kurumlara oldukça değer katmış, deneyimli bir idareci diye konuştu.
DEĞERLİ BİR BÜYÜĞÜMÜZ
Samsun Valisi Şahin, daha sonra Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ı makamında ziyaret etti. Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarlığı ve TRT Genel Müdürlüğü görevlerinden bu yana Başkan Yılmaz ile yakın bir dostluğunun bulunduğunu belirten Vali Şahin, Başkan Yılmaz ın bürokraside edindiği tecrübelerin Ordu için şans olduğunu söyledi.
Şahin in nazik ziyaretlerinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Yılmaz ise, 
Samsun Valimiz Sayın İbrahim Şahin yıllarca Ankara da bürokraside bildiğimiz ve Türkiye de TRT Genel Müdürlüğü ndeki hamleleriyle ülkemizi en üst seviyede temsil eden değerli bir büyüğümüz. Aynı zaman da komşu ilimizin nüfusuna kayıtlı değerli büyüğümüzün Ordu ya gelişinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz dedi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

1 Samsunspor 4 maddeden PFDK'ya sevk edildi

Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

2 Samsun'daki eski hastaneye Bakanlık talip oldu

Emin Kar yakın takipte

3 Emin Kar yakın takipte

Samsun'da UBFED'de deprem

4 Samsun'da UBFED'de deprem

Samsunspor'da kurtuluş hesabı

5 Samsunspor'da kurtuluş hesabı

Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

6 Bir Allah'ın kulu olmaz mı?..

Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

7 Emekliye enflasyon farkı! Çifte zam geliyor

Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

8 Samsun'da 12 adrese uyuşturucu baskını

Nükleer, Karadeniz'i bitirir

9 Nükleer, Karadeniz'i bitirir

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı

10 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, milletvekili aday adayı