ŞAHİN, DENEYİMLİ İDARECİ

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, kendisini ziyaret eden Samsun Valisi İbrahim Şahin için Başında bulunduğu bütün kurumlara oldukça değer katmış, deneyimli bir idareci diye konuştu\r\n

 ŞAHİN, DENEYİMLİ İDARECİ
Samsun Valisi İbrahim Şahin, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz a nezaket ziyaretinde bulundu. Ordu Valiliğine gelişinde Vali İrfan Balkanlıoğlu tarafından karşılanan Samsun Valisi İbrahim Şahin, daha sonra makama geçerek Vali Balkanlıoğlu ile bir süre sohbet etti. Vali Balkanlıoğlu na iadeyi ziyarette bulunmak amacıyla Ordu ya geldiğini belirten Vali Şahin, Ordu gerçekten son dönemlerde büyümüş, gelişmiş ve güzelleşmiş bir Karadeniz kenti dedi. 
KURUMLARA DEĞER KATTI
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Balkanlıoğlu ise Samsun Valimiz Sayın İbrahim Şahin e çok teşekkür ediyorum. Kendisi yıllarca Türkiye nin her yerinde kaymakamlık yaptıktan sonra, PTT Genel Müdürlüğü, Ulaştırma Bakanlığında müsteşarlık ve 7 sene gibi uzun bir süre TRT Genel Müdürlüğü yapmış, başında bulunduğu bütün kurumlara oldukça değer katmış, deneyimli bir idareci diye konuştu.
DEĞERLİ BİR BÜYÜĞÜMÜZ
Samsun Valisi Şahin, daha sonra Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ı makamında ziyaret etti. Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarlığı ve TRT Genel Müdürlüğü görevlerinden bu yana Başkan Yılmaz ile yakın bir dostluğunun bulunduğunu belirten Vali Şahin, Başkan Yılmaz ın bürokraside edindiği tecrübelerin Ordu için şans olduğunu söyledi.
Şahin in nazik ziyaretlerinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Yılmaz ise, 
Samsun Valimiz Sayın İbrahim Şahin yıllarca Ankara da bürokraside bildiğimiz ve Türkiye de TRT Genel Müdürlüğü ndeki hamleleriyle ülkemizi en üst seviyede temsil eden değerli bir büyüğümüz. Aynı zaman da komşu ilimizin nüfusuna kayıtlı değerli büyüğümüzün Ordu ya gelişinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz dedi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil Traktöre çarptı 1 Yaralı

1 Otomobil Traktöre çarptı: 1 Yaralı

Ege Denizide 40 büyüklüğünde deprem

2 Ege Denizi'de 4.0 büyüklüğünde deprem

Kapadokyada Azeri rüzgarı esti

3 Kapadokya'da Azeri rüzgarı esti

PYD, köye havan topu ile saldırdı 15 yaralı

4 PYD, köye havan topu ile saldırdı: 15 yaralı

Karamanda pencereden düşen genç kız hayatını kaybetti

5 Karaman'da pencereden düşen genç kız hayatını kaybetti

Aç kalan ayı çöpte yiyecek aradı

6 Aç kalan ayı çöpte yiyecek aradı

Kereste atölyesinde korkutan yangın

7 Kereste atölyesinde korkutan yangın

Alkollü sürücü aracıyla kanala düştü

8 Alkollü sürücü aracıyla kanala düştü