ŞAHİN, DENEYİMLİ İDARECİ

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, kendisini ziyaret eden Samsun Valisi İbrahim Şahin için Başında bulunduğu bütün kurumlara oldukça değer katmış, deneyimli bir idareci diye konuştu\r\n

 ŞAHİN, DENEYİMLİ İDARECİ
Samsun Valisi İbrahim Şahin, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz a nezaket ziyaretinde bulundu. Ordu Valiliğine gelişinde Vali İrfan Balkanlıoğlu tarafından karşılanan Samsun Valisi İbrahim Şahin, daha sonra makama geçerek Vali Balkanlıoğlu ile bir süre sohbet etti. Vali Balkanlıoğlu na iadeyi ziyarette bulunmak amacıyla Ordu ya geldiğini belirten Vali Şahin, Ordu gerçekten son dönemlerde büyümüş, gelişmiş ve güzelleşmiş bir Karadeniz kenti dedi. 
KURUMLARA DEĞER KATTI
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Balkanlıoğlu ise Samsun Valimiz Sayın İbrahim Şahin e çok teşekkür ediyorum. Kendisi yıllarca Türkiye nin her yerinde kaymakamlık yaptıktan sonra, PTT Genel Müdürlüğü, Ulaştırma Bakanlığında müsteşarlık ve 7 sene gibi uzun bir süre TRT Genel Müdürlüğü yapmış, başında bulunduğu bütün kurumlara oldukça değer katmış, deneyimli bir idareci diye konuştu.
DEĞERLİ BİR BÜYÜĞÜMÜZ
Samsun Valisi Şahin, daha sonra Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ı makamında ziyaret etti. Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarlığı ve TRT Genel Müdürlüğü görevlerinden bu yana Başkan Yılmaz ile yakın bir dostluğunun bulunduğunu belirten Vali Şahin, Başkan Yılmaz ın bürokraside edindiği tecrübelerin Ordu için şans olduğunu söyledi.
Şahin in nazik ziyaretlerinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Başkan Yılmaz ise, 
Samsun Valimiz Sayın İbrahim Şahin yıllarca Ankara da bürokraside bildiğimiz ve Türkiye de TRT Genel Müdürlüğü ndeki hamleleriyle ülkemizi en üst seviyede temsil eden değerli bir büyüğümüz. Aynı zaman da komşu ilimizin nüfusuna kayıtlı değerli büyüğümüzün Ordu ya gelişinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz dedi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Fındıkta son durum ne Fındık fiyatları ne kadar İşte güncel fındık fiyatları

1 Fındıkta son durum ne? Fındık fiyatları ne kadar? İşte güncel fındık fiyatları

Samsun'da baltalı bıçaklı infaz!

2 Samsun'da baltalı bıçaklı infaz!

Terör listesinde 5 Karadenizli

3 Terör listesinde 5 Karadenizli

İş yerinde kanlı infaz

4 İş yerinde kanlı infaz

Samsun'da ilginç evlilik teklifi

5 Samsun'da ilginç evlilik teklifi

Samsun'da nefes kesen kovalamaca

6 Samsun'da nefes kesen kovalamaca

Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

7 Samsunlu akademisyen yaşam savaşını kaybetti

İsmail Küçükkaya hakkında flaş gelişme

8 İsmail Küçükkaya hakkında flaş gelişme

Samsun'da ByLock operasyonu: 11 gözaltı

9 Samsun'da ByLock operasyonu: 11 gözaltı

Samsun'da nefes aldıracak proje

10 Samsun'da nefes aldıracak proje