Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

İSPATLAMAYAN ŞEREFSİZDİR

Kulüpteki bir yöneticinin Umar ı sattığına dair iddialarına sert cevap veren Recep Hun, Bunu ispat edemeyen namerttir, şerefsizdir. Kimse bir leke atamaz. Alnım ak yüzüm pak. Bu bizim namusumuzdur. Cumhuriyet Meydanı nda boynuma ip takıp kendimi asarım.

İSPATLAMAYAN ŞEREFSİZDİR
SERT KONUŞTU 
Samsunspor Başkan Vekili Recep Hun, kendisi hakkında Umar Aminu yu sattığı yönündeki iddialara açıklık getirdi. Haberaks TV de her salı akşamı ekranlara gelen Sporaksiyon programına telefonla bağlanan Recep Hun, Umar ı sattığı yönündeki iddialara sert bir dille cevap verdi, İspat etmeyen namerttir, şerefsizdir dedi. 
BEDELİNİ ÖDEYECEKLER 
PTT 1. Lig deki 17 kulüp başkanıyla Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç ın geçtiğimiz günlerde yaptığı toplantıda Umar konusunu gündeme getirdiğini belirten Recep Hun,   Toplantıda ayağa kalktım ve sayın bakamın kulüp başkanlarından sizin yanınızda rica ediyorum. Hiç kimse bu topçuyla ilgilenmesin dedim. Hatta 4-5 kulüp başkanı da bana katıldı. Umar Samsunspor un oyuncusudur. Eğer Türkiye de kalacaksa gelecek Samsunspor da oynayacaktır. Biz bu işin takipçisiyiz. Samsunspor da oynamayacak mı. O zaman Samsunspor a bedelini ödeyecektir. Kim alırsa alsın ödeyecektir bunu. 
KİMSE LEKE ATAMAZ, ALNIM AK 
O dönem Samsunspor da görevli avukat ve menajerin kendilerine Umar konusunda haber vermediğine dikkat çeken Recep Hun, şunları söyledi: Haberimiz olsaydı ne yapar yapar parasını öderdik. Benim sattığıma dair iddialar var. Bunu ispat edemeyen namerttir, şerefsizdir. 
BİZİM NAMUSUMUZDUR 
Kimse bize bu konuda bir leke atamaz . Bunuda herkes bilsin. Alnım ak benim. Çiğ yemedim karnım ağrımaz. Başkaları gibi yanıma 10 tane koruma alıp gezmem. Elimi kolumu sallaya sallaya gezerim. Bu bizim namusumuzdur. Kim kimin namusuyla ilgili bir laf söylerse karşısında bizi bulur. 
ISPAT EDEMEYEN SAMSUN DA GEZMESİN 
Yönetici arkadaşlarımdan da satacak kimse yok.  Sezon başında da satmadık. Namusumuz dedik satmadık. Bunu Emin Kar başkana da sorabilirsiniz. Biz faizle para aldık bu kulüp yaşasın dedik. Biz herşeyden önce Samsunluyuz. Herkes yüz yüze bakacak.  
CUMHURİYET MEYDANI NDA KENDİMİ ASARIM 
Kapılar arkasında adam satılmış öyle bir şey yok. Yürekli kim varsa çıkacak. Ispatı bu diyecek. Ben de gideceğim Cumhuriyet Meydanı nda boynuma ip takıp kendimi asarım. Bunu ispat edemeyen adam da Samsun da gezmesin, şerefsizdir. Bir can borcum var. Dik duracağız. Herşey ıspatlı olacak. Yüzümüz ak gezelim.  
HERKES UTANACAK 
Yürekli kim varsa çıkacak. İspatı burada diyecek. Alnım ak yüzüm pak. Bunu herkes böyle bilsin. Niyeti olan kim varsa kulübü bırakırız. Ben kulüpten ayrıldığım gün kurban keseceğim. Önüme halı serseler kulübün önünden geçmem. Herkes söylediği sözden utanacak.  
KİM ALACAKSA AHAHTARI VERİRİZ 
Mehmet Pank ın istifa etmesinin bir anlamı yoktu. Biri alacaksa gelsin. Veririz anahtarı. Gece yarısı da gelse veririz. Çok yıpratıldık. Ailemize kadar sözler. Kulübü 5 parasız aldık. Ancak 5 parasız bırakmadık. Kimin eteğinde ne varsa dökülsün taşlar. Bakkal dükkanından gelen paralarla başladık göreve. Ama başımızda sıkıntı kaldı, satmadık. Kimse bu kulübü çaldı çırptı demesin.   

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunun ilk yerli tramvayı test ediliyor

1 Samsun'un ilk yerli tramvayı test ediliyor

Samsundaki o dershanenin genel müdürüne FETÖ tutuklaması

2 Samsun'daki o dershanenin genel müdürüne FETÖ tutuklaması

Samsunda FETÖnün üniversite yapılanmasına dev operasyon

3 Samsun'da FETÖ'nün üniversite yapılanmasına dev operasyon!

Samsunsporda revizyon

4 Samsunspor'da revizyon

Samsun merkezli FETÖ operasyonunda yeni gözaltı dalgası

5 Samsun merkezli FETÖ operasyonunda yeni gözaltı dalgası!

Samsunlu genç adam düğünden sonra öyle bir hüsran yaşadı ki

6 Samsunlu genç adam düğünden sonra öyle bir hüsran yaşadı ki...

Samsunda feci kaza Hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybetti

7 Samsun'da feci kaza! Hastaneye yetiştirilemeden hayatını kaybetti

Samsun Adliyesinde FETÖ operasyonu 8 gözaltı

8 Samsun Adliyesi'nde FETÖ operasyonu! 8 gözaltı

Samsun yolunda faciadan dönüldü

9 Samsun yolunda faciadan dönüldü

Samsunspor kulübesinde telefon trafiği

10 Samsunspor kulübesinde telefon trafiği