ADAY DEĞİLİM

Olağaüstü genel kurulda aday olmayacağını ifade eden Mehmet Pank, Biz koltuğa yapışmadık. Erkut Tutu nun ayağına kadar gittim. Gelin alın kulübü ve kongreye kadar taşıyın dedim. Ancak, Tutu, komple istifa etsekte tüzük gereği gelemeyeceklerini, arkadaşla

ADAY DEĞİLİM
SÜRPRİZ BULUŞMA 
Samsunspor adım adım olağanüstü  kongreye giderken gündemi değiştirecek gelişmeler yaşanıyor. Mevcut başkan Mehmet Pank ile kongrede aday olmayı düşünen Erkut Tutu nun geçtiğimiz günlerde biraraya gelip görüşme yaptığı ortaya çıktı. Sporaksiyon programına telefonla bağlanan Mehmet Pank, görüşmenin detaylarını açıklarken, kongrede de aday olmayacağını ifade etti. 
KOLTUĞA YAPIŞMADIK 
Olağaüstü genel kurulda aday olmayacağını ifade eden Mehmet Pank, Biz aday değiliz. Gelen yönetime yardımcı olacağız. Samsunsporluyuz Samsun da yaşıyoruz. Biz yine takımı destekleyeceğiz. Gelen arkadaşlara her zaman destek olacağız. Bunun sözünü verdik. İstifa ettim, yönetim kabul etmedi.  Samsunspor için 1 saat bile çok önemli. Zarar vermememiz lazım. Kritik süreçten geçiyoruz dedi. 
AYAĞINA KADAR GİTTİM 
Fatih Öztürk ün koltuğa yapıştılar şeklindeki sözlerine tepki gösteren Mehmet Pank, Erkut Tutu ile görüşmesinin detaylarınıda şu sözlerle açıkladı: Biz koltuğa yapışmadık. 4-5 gün önce TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven ve yönetici arkadaşımız Muhammet Ali Akça ile birlikte Erkut Tutu nun yanına gittim. Ayağına kadar gittim. İki kişide şahit buna. Biz koltuğa yapışmadık. Biz herşeye varız. Tutu ya siz adaysanız kongreye kadar yönetimi oluşturun, biz de yönetim ile beraber basının karşısına çıkalım. Gelin alın kulübü ve kongreye kadar taşıyın, biz sizin yanınızda oluruz dedim.  
TUTU NUN CEVABI NE OLDU 
Erkut Tutu ise Komple istifa etsenizde biz tüzük gereği gelip oturamayız. Aday olsakta gelip alamayız. Kongrede ancak olur.  Arkadaşlarımla görüşüp adaylığımı açıklayacağım dedi. Fatih Öztürk te tüzüğü bilmiyor. 24 saatte yönetim oluşturuyor. Nasıl gelip alacaklar. Pank ın sözlerine ise Erkut Tutu nun, Sadece sizin istifa etmeniz yeterli değil. Yönetim olarak komple istifa etmeniz greekmektedir dediği öğrenildi. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

1 Samsun'a kar geliyor! O güne dikkat...

Samsun'da aciller doldu taştı

2 Samsun'da aciller doldu taştı

Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

3 Samsun'da arkadaş kavgası kanlı bitti

Acı olay! Kızının erkek arkadaşı zannetti...

4 Acı olay! Kızının erkek arkadaşı zannetti...

Akın ailesinin acı günü

5 Akın ailesinin acı günü

Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

6 Samsun'da arkadaşını kursa götüren sürücü kaza yaptı: 1 yaralı

Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

7 Samsun'da OGM aracı devrildi: 1 memur yaralı

Canik Belediyespor'da şok!

8 Canik Belediyespor'da şok!

12. Adam görevde

9 12. Adam görevde

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Kaderimizi belirleyeceğiz'

10 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Kaderimizi belirleyeceğiz'