ADAY DEĞİLİM

Olağaüstü genel kurulda aday olmayacağını ifade eden Mehmet Pank, Biz koltuğa yapışmadık. Erkut Tutu nun ayağına kadar gittim. Gelin alın kulübü ve kongreye kadar taşıyın dedim. Ancak, Tutu, komple istifa etsekte tüzük gereği gelemeyeceklerini, arkadaşla

ADAY DEĞİLİM
SÜRPRİZ BULUŞMA 
Samsunspor adım adım olağanüstü  kongreye giderken gündemi değiştirecek gelişmeler yaşanıyor. Mevcut başkan Mehmet Pank ile kongrede aday olmayı düşünen Erkut Tutu nun geçtiğimiz günlerde biraraya gelip görüşme yaptığı ortaya çıktı. Sporaksiyon programına telefonla bağlanan Mehmet Pank, görüşmenin detaylarını açıklarken, kongrede de aday olmayacağını ifade etti. 
KOLTUĞA YAPIŞMADIK 
Olağaüstü genel kurulda aday olmayacağını ifade eden Mehmet Pank, Biz aday değiliz. Gelen yönetime yardımcı olacağız. Samsunsporluyuz Samsun da yaşıyoruz. Biz yine takımı destekleyeceğiz. Gelen arkadaşlara her zaman destek olacağız. Bunun sözünü verdik. İstifa ettim, yönetim kabul etmedi.  Samsunspor için 1 saat bile çok önemli. Zarar vermememiz lazım. Kritik süreçten geçiyoruz dedi. 
AYAĞINA KADAR GİTTİM 
Fatih Öztürk ün koltuğa yapıştılar şeklindeki sözlerine tepki gösteren Mehmet Pank, Erkut Tutu ile görüşmesinin detaylarınıda şu sözlerle açıkladı: Biz koltuğa yapışmadık. 4-5 gün önce TFF Bölge Müdürü İbrahim Güven ve yönetici arkadaşımız Muhammet Ali Akça ile birlikte Erkut Tutu nun yanına gittim. Ayağına kadar gittim. İki kişide şahit buna. Biz koltuğa yapışmadık. Biz herşeye varız. Tutu ya siz adaysanız kongreye kadar yönetimi oluşturun, biz de yönetim ile beraber basının karşısına çıkalım. Gelin alın kulübü ve kongreye kadar taşıyın, biz sizin yanınızda oluruz dedim.  
TUTU NUN CEVABI NE OLDU 
Erkut Tutu ise Komple istifa etsenizde biz tüzük gereği gelip oturamayız. Aday olsakta gelip alamayız. Kongrede ancak olur.  Arkadaşlarımla görüşüp adaylığımı açıklayacağım dedi. Fatih Öztürk te tüzüğü bilmiyor. 24 saatte yönetim oluşturuyor. Nasıl gelip alacaklar. Pank ın sözlerine ise Erkut Tutu nun, Sadece sizin istifa etmeniz yeterli değil. Yönetim olarak komple istifa etmeniz greekmektedir dediği öğrenildi. 

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

İşte Taner Taşkın'ın ekibi

1 İşte Taner Taşkın'ın ekibi

Samsunspor'da odak noktası transfer

2 Samsunspor'da odak noktası transfer

Samsun'da narkotik polisinden dev operasyon: 13 gözaltı

3 Samsun'da narkotik polisinden dev operasyon: 13 gözaltı

Samsun'da limandan TIR'la 15 ton buğday çaldılar

4 Samsun'da limandan TIR'la 15 ton buğday çaldılar

Çepni ailesinin acı günü

5 Çepni ailesinin acı günü

Samsun'da şüpheli araçtan tabanca ve tüfek ele geçti

6 Samsun'da şüpheli araçtan tabanca ve tüfek ele geçti

Gazi mahkum, Başbakan'a sahip çıktı

7 Gazi mahkum, Başbakan'a sahip çıktı

Samsun'da festival coşkusu

8 Samsun'da festival coşkusu

22 Haziran Cuma Samsun hava durumu

9 22 Haziran Cuma Samsun hava durumu

Abilik yapmak...

10 Abilik yapmak...