İNSANLARLA DALGA GEÇİYOR

Erkut Tutu nun aday olacağını açıklayan Öztürk, yönetimi eleştirirken, İnsanlarla dalga geçer gibi bir gün biri istifa ediyor. Diğeri bırakmayız diyor. Kongre kararını bir ay önce vermiş olsalardı, istifa etselerdi 24 saatte yine yönetim hazır olacaktı

İNSANLARLA DALGA GEÇİYOR
HERKES HESABINI VERECEK 
Eski AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, mevcut yönetimin Samsunspor a bugüne kadar gördüğü en zor tabloyu yaşattığını söyledi. 
 Erkut Tutu nun aday olacağını açıklayan Öztürk, yönetimi eleştirirken, İnsanlarla dalga geçer gibi bir gün biri istifa ediyor. Diğeri bırakmayız  diyor. Kongre kararını bir ay önce vermiş olsalardı şimdi yeni yönetim iş başında olacaktı. Hatta kongre kararı aldıkları gün bıraksalardı 24 saatte yine yönetim hazır olacaktı. Arkadaşlar hala bırakmıyorlar. Kulüple ilgi ve alakaları yok. Direniyorlar. Eninde sonunda ayın 27 si gelecek. Herkes yaptığının hesabını verecek. Bu şehir, şu anki arkadaşlara güvenmiyor. Güven olsa Samsunspor için şehir elinden gelen yapar.  
TUTU EFSANE OLDU 
Erkut Tutu nun çok ciddi yönetim kuracağını düşünüyorum. Kendisi açıklama yapacaktır. Bu şehir ve kulübün kurtuluşunu Erkut Tutu da
görüyorum. Tutu nun çalışmalarını yakından görüyorum. Mutluluk duyuyorum. Bu şehrin insanı elini taşın altına koyacaktır. Kongre zamanı yaklaşıyor. Erkut Tutu aday olacaktır. Fakat açıklamasını ne zaman yapacaktır bunu bilemem. Bu şehirde efsane olmuş bir adam. Bu kulübün iki yıldır nasıl yönetildiğini bilen yok. Kulübün borcu ne kadar bunu bilen yok. Bu borcun altına girecek insanlar olacaklar. Becerisine güveniyorum. Futbolcu arkadaşlarımızın emekleri ziyan olmayacaktır.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da beklenen kar geliyor

1 Samsun'da beklenen kar geliyor

Reis ailesinin acı günü

2 Reis ailesinin acı günü

Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

3 Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

4 Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Sorumluluk bende'

5 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Sorumluluk bende'

Samsunspor'da personele müjde

6 Samsunspor'da personele müjde

Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

7 Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

Karadeniz'de feci kaza, kafası koptu!

8 Karadeniz'de feci kaza, kafası koptu!

Askerlerin üzerine çığ düştü! 5 asker şehit, 12 asker yaralı

9 Askerlerin üzerine çığ düştü! 5 asker şehit, 12 asker yaralı

1 günlük Hasılat Samsunspor'a

10 1 günlük Hasılat Samsunspor'a