YAŞADIĞI DEHŞETİ ANLATTI

Samsun da pitbull cinsi köpeğin saldırısına uğrayarak ağır yaralanan 2 çocuk annesi Melek Gülbüz, yaşadığı dehşet anlarını anlattı. Köpeğin adeta kendisini yediğini belirten Gülbüz, olayın rüyalarına girdiğini ve psikolojisinin bozulduğunu söyledi. \r\n

YAŞADIĞI DEHŞETİ ANLATTI
Samsun un Canik ilçesi Yeni Mahallesi 100. Yıl Bulvarı nda önceki akşam saat 18.30 da meydana gelen olayda, bir inşatta bulunan pitbull cinsi köpek yoldan geçen 3 kadına saldırarak hastanelik etmişti. Ambulansla hastaneye kaldırılan Hacer O. (37) ve Canan B. (23) ayakta tedavi görüp taburcu olurken, ölümden dönen evli ve 2 çocuk annesi Melek Gülbüz (41) ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi nde ameliyata alındı. Ölümden dönen Melek Gülbüz, yaşadığı dehşet anlarını anlattı. Köpeğin adeta kendisini yediğini belirten Gülbüz, Triko fabrikasında çalışıyorum. Aynı yerde çalışan arkadaşım Canan B. ile birlikte işten çıkıp eve gidiyorduk. Köpek Canan ve yanındaki bir kadına saldırdı. Ben Canan ı kurtarmak istedim. Bu kez köpek bana da saldırdı. Bacaklarımdan, kollarımdan, kalçamdan ve sırtımdan ısırarak etimi parçalayıp adeta beni yedi. Yaşadığım bu olay iki gecedir rüyalarıma giriyor. Rüyamda köpeğin saldırısına uğrayıp, zıplayıp uyanıyorum. Psikolojim bozuldu. Olayın sorumlularının cezalandırılmasını istiyorum dedi.
Melek Gülbüz ün eşi Mehmet Ali Gülbüz (40) ise, şehrin ortasında yaşanan olaya tepki göstererek, yetkililerin bu olayın üzerine gitmesini istedi. Köpek saldırısı sonucu ablasının her yanında yara bere olduğunu ifade eden Fatma Öztürk (38) de, köpeğin inşaatta bekçi köpeği olarak kullanıldığını, beslenmesi yasak olmasına rağmen buna nasıl göz yumulduğunu merak ettiğini dile getirdi.
Öte yandan 3 kadına saldırarak hastanelik eden köpeğin sahibi olduğu iddia edilen Halil A. nın (65) Irmak Polis Merkezi ekipleri tarafından gözaltına alındığı, hayvanı tehlike oluşturacak şekilde serbest bırakmak suçundan ifadesinin alındığı ve savcının talimatı doğrultusunda serbest bırakıldığı öğrenildi.

İHA


EN ÇOK OKUNANLAR

Gelin adayı Solmaz, +18'lik görüntüler hakkında konuştu

1 Gelin adayı Solmaz, +18'lik görüntüler hakkında konuştu

Samsun'da içkili restoranda cinayet davası

2 Samsun'da içkili restoranda cinayet davası

Samsun'da kayıp Sinem ile ilgili acılı baba konuştu

3 Samsun'da kayıp Sinem ile ilgili acılı baba konuştu

Erkurt Tutu aday değil

4 Erkurt Tutu aday değil

CHP'den SAMULAŞ tepkisi

5 CHP'den SAMULAŞ tepkisi

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Şu anda söz konusu değil'

6 MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan: 'Şu anda söz konusu değil'

Engin İpekoğlu'ndan Gol sorununa esprili yaklaşım...

7 Engin İpekoğlu'ndan Gol sorununa esprili yaklaşım...

FETÖ'cü hainler bu rezilliği de yaptı! Mide bulandıran olay...

8 FETÖ'cü hainler bu rezilliği de yaptı! Mide bulandıran olay...

İşadamı oğlunu öldürdü

9 İşadamı oğlunu öldürdü

Girişim yok

10 Girişim yok