BİR EL ATAK PROJESİ

Samsun Toplum Gönüllüleri Vakfı İğne Deliği Gençlik Merkezi gönüllüleri, Bir El Atak projesi kapsamında mahalle okulunun ihtiyaçlarını karşıladı. Gençler, gün boyunca öğrencilere neşeli dakikalar yaşattı\r\n

BİR EL ATAK PROJESİ
Samsun Toplum Gönüllüleri Vakfı İğne Deliği Gençlik Merkezi gönüllüleri, Vezirköprü İlçesi Halkahavli İlkokulu ndan gelen yardım çağrısına sessiz kalmayıp, okulun bazı ihtiyaçlarını karşladı. 
BİR EL ATAK
Vezirköprü İlçesi Halkahavli İlkokulu öğretmeni Ramazan Aktürk, Samsun Toplum Gönüllüleri Vakfı ile iletişime geçerek, birleştirilmiş sınıfta okuyan 19 öğrencisi için kırtasiye malzemesi, hikaye kitapları, kitaplık ve pano gibi ihtiyaçları olduğunu iletti.  Bunun üzerine, Bir El Atak proje koordinatörleri Mustafa Kartal ve Hazel Ayten Berçin ile birlikte 30 toplum gönüllüsü genç, okula kitap ve kırtasiye desteği sağlayıp, bir gün boyunca çocuklara tiyatro, yüz boyama, sokak oyunları gibi birçok etkinlik gerçekleştirdi. 
EKİP ÇALIŞMASI YAPILDI
Koordinatörlerden Mustafa Kartal, Yüreği büyük insanlarla bir ekip çalışması yapıldı. Herkes topluma bir nebze de olsa fayda sağlamak için oradaydı. Çocukların gözlerindeki o ışıltıyı ve geleceğe dair o güzel ve umutlu bakışları görmek bize yetti.Tüm ekip arkadaşlarımın yüreğine sağlık. Gençlerimiz tarafından uygulanmakta olan Bir Et Atak projesinde maddi durumu yetersiz olan mahalle okullarında eğitimin kalitesini arttırmak amacıyla, okulun fiziki şartlarının iyileştirilmesi, kitap, kırtasiye desteği sağlanması ve çocuklarla eğitici etkinliklerin yapılmasını kapsıyor. Projenin uygulanmasında gönüllü gençler Samsunlu esnaftan okullar için bağış topluyor. Proje daha önce Salıpazarı ve Çarşamba ilçelerinde uygulandı diye konuştu.

Bayram OK


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

1 Samsunspor'a 1 Milyon 175 Bin TL

Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

2 Samsun'da kar kalınlığı 20 santimetreyi buldu!

Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

3 Türk Kardashian Samsunlu çıktı!

Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

4 Samsunspor için 2 gün daha bekleyecekler

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

5 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Yönetim bir an önce oluşmalı'

Samsunspor'un rakibi Atakum

6 Samsunspor'un rakibi Atakum

Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

7 Samsun'da otomobil takla attı: 1 yaralı

Samsun'da Demir'e yeni görev

8 Samsun'da Demir'e yeni görev

Samsun'da itfaiyeden keçi kurtarma operasyonu

9 Samsun'da itfaiyeden keçi kurtarma operasyonu

Anlamaları zor...

10 Anlamaları zor...