BU EĞİTİMLE YAŞAMLARI DEĞİŞTİ

İlkadım Belediyesi tarafından düzenlenen Aile Akademisi eğitim programına katılanlara belgeleri düzenlenen törenle verildi. Eğitim alan aile bireyleri evlerinde huzurun ve mutluluğun arttığını söyledi.\r\n

BU EĞİTİMLE YAŞAMLARI DEĞİŞTİ
Huzurlu ve mutlu bir aile temelini oluşturmak için İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Aile Akademisi eğitim programına katılan bayanlara belgeleri Tarihi Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi nde  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından verildi. Kadifekale, Unkapanı ve Yaşardoğu mahallelerinde kişisel gelişim uzmanı Psikolog Ramadan Balkı tarafından verilen eğitim sonucunda ev hanımlarının hem aile içindeki hem de sosyal yaşantılarında büyük değişiklikler görüldü.
SÜREKLİ OLSUN 
Aile Akademisi eğitiminin hayatına olumlu katkıları olduğunu belirten Güner Pazarlı, 30 yıllık evliyim, böyle bir eğitim programına katılmaktan dolayı çok şanslı olduğumu hissediyorum. Eğitim programlarının sürekliliğinin sağlanmasını istiyorum dedi.
ARTIK DAHA MUTLU
Düzenlenen eğitim programı sonunda eşi Burcu Lafcı da büyük değişimler gördüğünü anlatan Ayhan Lafcı, Eşim İlkadım Belediyesi nin düzenlediği eğitim programına katıldıktan sonra kendisinde çok büyük değişikler gördüm. Ev içeresindeki davranış değişiklerini fark ettim, çocuklularla olan diyalogları ve iletişimi bambaşka bir seviyeye geldi. Eşim artık evde daha sabırlı daha sakin, bu durum hem beni çocuklarımı etkiledi. Mutlu bir ailemiz var. Huzurluyuz böyle bir eğitim programı düzenleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok a teşekkürlerimizi sunuyorum diye konuştu.
HAYATA YENİ BİR SAYFA AÇTIM
Kurs sayesinde hayatına yeni bir sayfa açtığını söyleyen 44 yaşındaki Keziban İleri ise, Ömrüm boyunca bir çok kursa katıldım, hayatımı hep başkalarına adadım, bu zamana kadar hayatımda çok büyük fedakarlıklar yaptığımı fark ettim. Bu kurs sayesinde kendimi tanıdım. Kendime, çevreme, aileme ve yakınlarıma nasıl davranmam gerektiğini öğrendim. Kendim ve aileme  daha çok vakit ayırıyorum. 44 yaşındayım bir 44 yıllı kapattım artık yeni bir 44 yıla merhaba diyerek hayatıma yeni bir sayfa açtım dedi. 
AİLE MİLLETİN TEMELİDİR
Aile eğitimine büyük önem verdiğini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Aile milletin temelidir. İnanç ve kültürümüzde aile en önemli sosyal müessesedir. Aileler mutlu ve huzurlu olursa millette güçlü ve kuvvetli olur dedi.

Program sonunda eğitime katılan kadınlara İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından belgeleri verildi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

1 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

2 Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

3 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

4 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

5 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

Ahmet Burak müjdesi

6 Ahmet Burak müjdesi

Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

7 Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

8 Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

9 Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda

10 Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda