ERKUT TUTU KAL DEDİ KALDIM

Son günlerin gündemdeki adamı Mbilla Etame, bomba açıklamalar yaptı. Mehmet Pank ın çok kötü bir insan olduğunu vurgulayan Mbilla, O adamı hiç sevmiyorum. Mehmet Pank Samsunspor da kalacaksa o zaman ben gideceğim. Erkut başkan ile görüştüm. Bana, Mbilla

ERKUT TUTU KAL DEDİ KALDIM
Samsunspor un golcü futbolcusu Mbilla Etame, takımda kalıp kalmayacağı ile ilgili bomba açıklamalarda bulundu. Özellikle Başkan Mehmet Pank ile görüştüğü ve parasının ödenmesi konusunda süre verdiği yönünde ortaya atılan söylemlere çok üzülen Mbilla, gerçeklerin ortaya çıkması için açıklama yapma gereği hissettiğini ifade etti. 
HABER E KONUŞTU 
Spor Müdürümüz Muhammet Çavuşoğlu nun telefonla konuştuğu Kamerunlu futbolcu, Erkut Tutu dan Mehmet Pank a, takımdan taraftara kadar gündemi değiştirecek söylemlerde bulundu. Mbilla, görüşme yaptığı Erkut Tutu nun kendisine takımda kalmasını söylediğini bu yüzden de ayrılmadığını belirtti. 
PANK VARSA BEN YOKUM 
Şu anda başkanlık görevinde bulunan Mehmet Pank ın çok kötü bir insan olduğunu ifade eden Mbilla, Mehmet Pank ı hiç sevmiyorum. Çok yalan konuşuyor. Mehmet Pank Samsunspor da kalacaksa o zaman ben gideceğim. Ben sevmiyorum o adamı diye konuştu.  
ERKUT BAŞKANI BEKLİYORUM  
Olağanüstü kongrede başkan olmasına kesin gözüyle bakılan Erkut Tutu ile görüştüğünü vurgulayan Mbilla, Erkut başkan bana, Mbilla lütfen kal dedi. Ben de şimdilik kaldım. Erkut başkanı bekliyorum. Erkut Tutu, başkan olduğu zaman burada kalacağım. Konuşuyorum kendisiyle. Başkan olursa ben kalacağım yoksa gideceğim ifadelerini kullandı. 
TAKIM İYİ YÖNETİCİ KÖTÜ 
Samsunspor un iyi bir takım olduğuna dikkat çeken başarılı futbolcu, şunları söyledi: Ama bu yönetici çok kötü. O zaman gidecek. Başka yönetici gelecek. Gelmez ise başka yönetici ben hemen gidiyor.  
İŞİMİZ FUTBOL OYNAMAK 
Adana Demirspor maçında inşaallah gol atacağım. Biz hepimiz mücadele ediyoruz. Problem yok. Bizim işimiz futbol oynamak. Biz her zaman sahaya çıkıyoruz. Samsunspor taraftarı çok iyi. Şehir çok iyi. Biz de iyi takım. İnşallah iyi performansla galip geleceğiz.  

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Yankaya bakalım mı bankaya?..

1 Yankaya bakalım mı bankaya?..

Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

2 Doğalgaz patlaması sonucu 7 ev kül oldu

Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

3 Binali Yıldırım'ın yeni görevi belli oldu

Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

4 Düğün konvoyunda zincirleme kaza: 22 yaralı

Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

5 Denize düşen 2 kişi hayatını kaybetti

Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

6 Samsun'da baltalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

7 Hükümet düğmeye bastı! Milyonlarca kişiye müjde

Samsun'da alkollü mekan yandı

8 Samsun'da alkollü mekan yandı

Melis ve Ahmet'in mutlu günü

9 Melis ve Ahmet'in mutlu günü

Dükkanı küçük, yüreği büyük

10 Dükkanı küçük, yüreği büyük