ARAMIZDA PARALELCİ VAR

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “AK Parti içerisine sızmış, meclis üyeleri arasına sızmış paralel destekçileri temizlemeden paralelle mücadele edilemez. AK Parti’de siyaset yapan bazı insanlar yatırımları paralel yapının menfaatleri doğrultusunda yönl

ARAMIZDA PARALELCİ VAR
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 17 ve 25 Aralık darbe girişimleriyle AK Parti hükümetini yıkmayı hedefleyen Paralel Yapı nın uzantılarının Samsun da da siyasetin içerisinde yer aldığını söyledi. Paralel Yapı zihniyetinin, Canik Belediyesi nin yaptığı yatırımları da engellemeye çalıştığını iddia eden Başkan Genç, 30 Mart ta olduğu gibi bundan sonrada paralel yapı ve o zihniyetle mücadele etmeyi sürdüreceğiz. Samsun’daki paralel zihniyet, AK Parti, Cumhurbaşkanı ve Başbakana ihanet etti. Paralel yapı Yeni Türkiye, Yepyeni Samsun ve Yepyeni bir Canik’in önünde en büyük engeldir. Samsun da siyasetin içerisindeki paralel yapı zihniyetini temizlediğimizde şehrimizin önü açılacaktır ifadelerini kullandı.
SİYASETİN İÇERİSİNE SIZMIŞLAR
AK Parti İlçe Danışma Toplantısı Canik Kültür Merkezi nde yapıldı. Toplantıda konuşan Canik Belediye Başkanı Osman Genç şunları söyledi: Paralel yapı 17 ve 25 Aralık ta AK Parti hükümetini hedef alarak dost-modern darbe girişimleriyle hükümeti yıkmayı amaçladı. Aynı zihniyet, Samsun da da Canik Belediyesi tarafından yapılan yatırımları engellemeyi hedefledi. Samsun’da siyasetin içerisinde paralel yapı ile birlikte hareket eden siyasi unsurlar var. AK Parti içerisine, meclis üyeleri arasına sızmış bu paralel destekçileri temizlemeden paralelle mücadele edilemez. Bu şehirde AK Parti içindeki işbirlikçiler maalesef bu davaya ihanet içerisindedirler. AK Parti’de siyaset yapan bazı insanlar yatırımları paralel yapının menfaatleri doğrultusunda yönlendirmektedir. Bir insan hem Ak Parti’de siyaset yapıp, hem de paralele hizmet edemez, paralele sempatik davranamaz. Bu düşüncede olanlar partiden acilen temizlenmelidir.” 
BÜYÜK AYIPTIR
Ülkenin ve şehrin gelişimine engel olmak isteyenlerin olduğunu ileri süren Genç,  “Bu şehirde paralel yapı zihniyetinin siyasetin hangi noktasına sızdıklarını bilinmesine rağmen, siyasetin sorumluları olanlara hala müdahale etmemiş olması üzüntü vericidir, büyük bir ayıptır. Bu şehir ses çıkarmadığı için bedelini hep ödemiştir. Bu şehir bunun için yaşanabilir şehirler arasında 46. sıradadır. 17 Aralık’ta ve sonrasında bizim duruşumuzu hep birlikte yaşadık. Devlet içindeki paralel uzantılarla mücadele eden kurumlardan biri de Canik’tir. Biz her yerde bunları ifşa ettik. Kimse tek söz söylemedi, çünkü siyasi ve ticari ilişkilerinin devam ettiği bir Samsun yaşıyoruz. Bu AK Parti’ye, Başbakana, Cumhurbaşkanına ihanettir. Cumhurbaşkanı kefeni giyecek, ülkesi için koşacak, senin üç beş kuruş menfaatin için bu davaya ihanet edeceksin. Buna ses çıkardığın zaman kavgacı olacaksın. Canik kavgacı değil, milli mücadelecidir. Canik baş kaldırıyor, Canik ‘olmaz, bu böyle gitmez’ diyor.  Canik hiçbir zaman boyun eğmemiştir, bundan sonra da eğmeyecektir” ifadelerini kullandı.
17 Aralık’ın Mevlana’nın vuslata kavuştuğu gün yani Şeb-i Arus olduğunu belirten Genç, 17 Aralık ın adını karalamak isteyenler olduğunu da sözlerine ekledi.
KÖKTAŞ I ELEŞTİRDİ
Öte yandan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş ve il yönetiminden kimsenin toplantıya katılmadığını belirten AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, “İl Başkanımız seçimin ardından ilçe yönetimine bir hayırlı olsuna dahi gelmemiştir. Şimdi de ilk danışma toplantımıza yönetimden kimse gelmemiştir. İl Başkanı ilçe teşkilatlarını kucaklaması gerekirken, bizi sahipsiz bırakmıştır. Bunu anlayabilmek mümkün değildir. Bu şehir sahipsiz mi?” dedi. EN ÇOK OKUNANLAR

Cem Yılmaz'dan kırıp geçiren Tarkan esprisi!

1 Cem Yılmaz'dan kırıp geçiren Tarkan esprisi!

Taşeronda kadroya geçemeyecek çalışanlar belli oldu

2 Taşeronda kadroya geçemeyecek çalışanlar belli oldu

Ayite sosyal medyayı salladı

3 Ayite sosyal medyayı salladı

Fındık fiyatlarında son durum ne.... Fındık fiyatları ne kadar?

4 Fındık fiyatlarında son durum ne.... Fındık fiyatları ne kadar?

Altın Kelebek'te Cansu Taşkın öyle bir elbise giydi ki!

5 Altın Kelebek'te Cansu Taşkın öyle bir elbise giydi ki!

Samsun'da mezar yeri sorup hastanelik ettiler

6 Samsun'da mezar yeri sorup hastanelik ettiler

Samsun'da İYİ Parti'de kadrolar doluyor

7 Samsun'da İYİ Parti'de kadrolar doluyor

Samsun'da bunalıma giren kadın intihara kalkıştı

8 Samsun'da bunalıma giren kadın intihara kalkıştı

Samsun'daki cami inşaatı durduruldu

9 Samsun'daki cami inşaatı durduruldu

Samsun'da sahilde fenalaşan adam öldü

10 Samsun'da sahilde fenalaşan adam öldü