Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Yıldız Tilbe yılbaşı akşamı Neco Sultan Plaza da

Sanatçı Yıldız Tibe nin, yılbaşı gecesi Büyük Samsun Otel de vereceği konserin iptal edildiğine dair çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten, MBA Organizasyon Yetkilisi Turgay Aycan, konserin Neco Sultan Plaza da gerçekleşeceğini söyledi\r\n

Yıldız Tilbe yılbaşı akşamı Neco Sultan Plaza da
Büyük Samsun Otel in tasfiye edilmesi üzerine, şarkıcı Yıldız Tilbe nin yılbaşı gecesi vereceği konserin iptal edildiğine dair çıkan haberlerin asılsız olduğunu kaydeden, MBA Organizasyon Yetkilisi Turgay Aycan, konserin Neco Sultan Plaza da gerçekleşeceğini vurguladı.
GERÇEĞİ YANSITMAMAKTA
Konser etkinliği hakkında bilgi veren Aycan, Sanatçı Yıldız Tilbe, yılbaşı akşamı Büyük Samsun Otel de konser verecekti. Ancak Büyük Samsun Otel in kapanacağını öğrendiğimiz için etkinliğimizin yerini, Neco Sultan Plaza olarak değiştirdik. Neco Sultan Plaza ile yaptığımız sözleşme tarihimiz 18.12.2014 tür. Bilet fiyatları kişi başı 275 tl den başlamaktadır. Sanatçı Yıldız Tilbe, mekan değişikliğini kabul edip, kendi sosyal medya hesaplarından bu haberi paylaşmıştır. MBA Organizasyon un konseri iptal ettiğine dair çıkan haberler asılsızsır. Asla gerçeği yansıtmamaktadır. 2015 yılı içerisinde MBA Organizasyon olarak, 7 organizasyon ve konser etkinliği daha gerçekleştireceğiz. Şirket yönetimi olarak, Samsunlu hemşerilerimizi bu konuda bilgilendireceğiz. Bütün çabamız Samsun halkının huzurlu mutlu bir yılbaşı geçirmelerini sağlamak dedi.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda esrarengiz olay

1 Samsun'da esrarengiz olay

 Fındıkta fiyat umudu

2 Fındıkta fiyat umudu

Samsunspor Teknik Direktör Özköylü Hep aynı yenilgiler

3 Samsunspor Teknik Direktör Özköylü: Hep aynı yenilgiler

Samsundaki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

4 Samsun'daki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

Kabus gibi

5 Kabus gibi

Samsunsporda yenilerin hepsi oynadı

6 Samsunspor'da yenilerin hepsi oynadı

Samsunda hamsi fiyatları şok etti

7 Samsun'da hamsi fiyatları şok etti

 Samsunun tarihi siliniyor

8 Samsun'un tarihi siliniyor

Palamut bolluğu hamsiyi etkiledi

9 Palamut bolluğu hamsiyi etkiledi

 Tekstil esnafı zorda

10 Tekstil esnafı zorda