Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

MHP ATAKUM DA, UZUN YENİDEN

MHP Atakum İlçe Kongresi nde Mehmet Uzun tek listeyle yeniden başkanlığa seçildi. Kongrede konuşan MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek ise Temel hak ve hürriyetlerden, özgürlükten, adaletten ve iç güvenlikten uzaklaştırılmış ülkemiz adeta savrulma

MHP ATAKUM DA, UZUN YENİDEN
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Atakum İlçe Başkanlığı nın 2. Olağan Genel Kurulu’nda seçime tek liste ile giren  mevcut Başkan Mehmet Uzun seçildi. Atakum Belediyesi Eğitim ve Eğlence Merkezi nde, MHP Atakum İlçe Başkanlığı nın 2. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Divan Kurulu Başkanlığı İl Başkanı Şaban Kılıç ın yaptığı kongreye 950 üyeden, 388 inin katıldı ve Mehmet Uzun tek lise ile yeniden başkan seçildi.
132 MİLYAR DOLARA İHTİYAÇ VAR
Kongrede konuşan MHP Samsun Milletvekili  Cemalettin Şimşek, AK Parti, 12 yıllık iktidarı sonunda geldiğimiz noktayı hep birlikte izliyoruz. Temel hak ve  hürriyetlerden, özgürlükten, adaletten ve iç güvenlikten uzaklaştırılmış ülkemiz adeta savrulma noktasına  gelmiştir. Türkiye 10 yıl borçlanarak bu noktaya geldi. Bir 10 yıl daha borçlanmaya tahammülü var mı, yok. Hepimiz borçlandık, ülkede borçlandı. Bu borçları çevirecek bir durumda değil artık. Tekrar borçlanarak bu işi yürütme imkanı yok. Derhal bu ekonomik sistemden vazgeçip, üretime dayalı ve üreten ekonomi ile bu işin altından kalkınabilir. 2015 yılında devletin ödemesi gereken 132 milyar dolara sıcak paraya ihtiyacı var. Ülkemiz ekonomik olarak da iyi idare edilmiyor dedi.  
SAHTEKARLIĞI BİRİ ANLATSIN
MHP Atakum İlçe Başkanı Mehmet Uzun, her şeyi bir kenara bırakarak Haziran ayında yapılacak olan milletvekilliği yarışına bakmaları gerektiğini belirterek, Biz her şeyi bir kenara bırakıp yarışa hazırız. Her ne olursa olsun MHP içinde, bir ilçe başkanlığı, il başkanlığı, yöneticilik, belediye başkanlığı veya üye son olaylarda bizlerin  
ailesinin olduğunu bazı arkadaşlarımız unutuyor. Bazı değerli dostlar ağzından veya kaleminden çıkanı unutuyor. Ben üç gündür üniversite okuyan kızıma bu Mehmet Uzun un ilçe başkanlığının sahtekarlığının ne olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Bunu halen daha rapor halinde yazmaya çalışıyorum. Ama o kızımı ikna edemedim. Lütfen benim ne konuda sahtekar olduğumu, nasıl olduğumu birisi kızıma anlatırsa sevineceğim. Güzel bir şölen havasında başlayan kongremiz, şölen havasında bitecek. Haziran ayında Milletvekilliği vekilliği yarışında Atakum u şaha kaldırıp, istediğimi oyları alıp herkesi mutlu etmeye çalışacağız diye konuştu. 

MHP Atakum İlçe Başkanlığı nın yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:   Cemalettin Ceyhun Karaca, Mehmet Aydın, Ahmet Yılmaz Ferda Sarıgüzel, Sezer Demir, Selim Bülbül, Servet Yıldız, Onur Arslan, Fatih Turan Alkan, Bayram Şenyüz, Güler Akdemir, Zafer Civelek, Birol Kahraman, Burhan Bahadır, Huriye Ekici, Şerif Uyar, Serhat Sezer ve Serkan Yacızı.

Bayram OK


EN ÇOK OKUNANLAR

Yeni stattan son bilgiler

1 Yeni stattan son bilgiler

Samsunspor Trabzona gidiyor

2 Samsunspor Trabzon'a gidiyor

Samsunda eğitim uçağı piste inerken düştü

3 Samsun'da eğitim uçağı piste inerken düştü!

Osmanlıspor sorusu almadı

4 Osmanlıspor sorusu almadı...

Fındık üreticisine müjde

5 Fındık üreticisine müjde!

Maskeler o zaman düşecek

6 Maskeler o zaman düşecek...

Samsun inşaat sektörü marka olma yolunda

7 Samsun inşaat sektörü marka olma yolunda

Ünlü ismin kuzeni şehit oldu

8 Ünlü ismin kuzeni şehit oldu!

Bilal Erdoğan Samsunda

9 Bilal Erdoğan Samsun'da!

Samsunda pistten çıkan eğitim uçağına müdahaleye giden itfaiye aracı devrildi

10 Samsun'da pistten çıkan eğitim uçağına müdahaleye giden itfaiye aracı devrildi