KARADENİZ İN İNCİSİ: ATAKUM

SAMGİAD üyelerini ağırlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Samsun un ve Karadeniz Bölgesinin geleceği Atakum İlçesidir. Bu durum bize daha fazla sorumluluk yüklüyor dedi\r\n

KARADENİZ İN İNCİSİ: ATAKUM
Samsun Genç İşadamları Derneği (SAMGİAD) üyelerini ağırlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Karadeniz bölgesinin geleceğinin Atakum da olduğunu ve bunun kendilerine güzlü sorumluluklar yüklediğini söyledi.
Yalı Kafe de gerçekleştirilen toplantıya yönetim kurulu üyeleriyle birlikte katılan SAMGİAD Başkanı Levent Özden, ilk kez bir yerel yöneticiden böyle bir çağrı aldıklarını belirterek Başkan Taşçı ya teşekkür etti.
SORUMLULUĞUMUZ BÜYÜK
Atakum İlçesini ekonomik hareketliliğini daha da arttırmak istediklerini belirten Başkan Taşçı, bu kapsamda işadamlarının görüşlerine, atacakları adımlara önem verdiğini ifade ederek, İşadamlarımızın fikirleri bizim için çok önemli. Bu anlamda ortak ne gibi projeler yapılabilir, bunu masaya yatırmak, ilçemizin ekonomisini daha fazla nasıl geliştirebileceğimizi değerlendirmek için bu tür toplantıları önemsiyorum. Sivil toplum örgütleri ve belediyeler halk için çalışan kuruluşlardır. Sorumluluğumuz büyük. Samsun un geleceği, Atakum İlçesinin yarınları için azimli gençlere ihtiyacımız var. SAMGİAD ın bu anlamda benimle aynı şekilde düşündüğünü gördüm şeklinde konuştu.
PROJE ÜRETİYORUZ
Hayata geçirmeyi planladıkları projeler hakkında bilgi veren Başkan Taşçı, yap-işlet-devret modeliyle gerçekleştirilecek projeleri anlatıp genç işadamlarını bu anlamda adımlarını beklediklerini ifade ederek, Samsun un ve Karadeniz Bölgesinin geleceği Atakum İlçesidir. Bu durum bize daha fazla sorumluluk yüklüyor. Projelerle, çalışmalarla ilçemizi yarınlara hazırlıyoruz. Sürekli proje üretiyoruz. Bu projelerimizden bazıları  yap-işlet-devret modeli ile tasarlanıyor. İşadamlarımızdan bu projeler için adım bekliyoruz. Genç işadamlarımızın destek ve yatırımlarıyla ilçemizin gelişim hızına hız katmak istiyoruz dedi.
BAŞKAN TAŞÇI VİZYONER
Genç işadamlarına yapılan davet karşısında duydukları memnuniyeti dile getiren SAMGİAD Başkanı Levent Özden, 2008 yılından bu yana Samsun için düşünüyor, çalışıyoruz. Türkiye genelinde örgütlenmiş bir konfederasyona bağlıyız. Şehrimizi her alanda temsil ediyoruz. Siyasetten uzak, derdi Samsun olan gençleriz. Şehrimize değer katacak, marka değerini yükseltecek herkesle bir arada hareket etmeye hazırız. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı gibi vizyoner, projeleriyle geleceği tasarlayan bir başkandan gelen birliktelik çağrısına duyarsız kalamazdık. Fikirlerine önem verdiğimiz, fikirlerimize önem veren Başkan Taşçı ya teşekkür ediyoruz. Genç işadamları olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu söylemek istiyorum diye konuştu.


EN ÇOK OKUNANLAR

Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

1 Dünkü Çocuklar'dan THM konseri

Real Madrid tur kapısını araladı

2 Real Madrid tur kapısını araladı

Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

3 Kızılcahamamlı çiftçiye tohum desteği

Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı

4 Fatih'teki cinayetin şüphelisi gözaltına alındı