TASFİYEYE İZİN VERMEYECEĞİZ

ADD Samsun Şube Başkanı Abdurrahman Akbaş, açılım süreciyle Türkiye Cumhuriyeti nin tasfiye edilmeye çalışıldığını, ADD olarak buna izin vermeyeceklerini söyledi.

TASFİYEYE İZİN VERMEYECEĞİZ
ADD Samsun ve diğer şubelerin eşgüdüm toplantısı Bafra da yapıldı. Samsun, Bafra, Çarşamba, Havza ve Terme ADD Şube başkanlarının ve yöneticilerinin katıldığı toplantıda gerçekleştirilecek etkinlikler ele alındı. Toplantıda bir konuşma yapan ADD Samsun Şube Başkanı Abdurrahman Akbaş, açılım süreciyle Türkiye Cumhuriyeti nin  tasfiye edilmeye çalışıldığını, ADD olarak buna izin vermeyeceklerini ifade etti.
YURTSEVERLERE ŞİDDET UYGULANIYOR
Akbaş, İçinde bulunduğumuz süreçte Türkiye Cumhuriyeti açılım adı altında bölünme ve eğitim alanındaki gerici yapılanmalarla ortaçağ karanlığına teslim olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Atatürkçü Düşünce Derneği özetle Cumhuriyetin tasfiyesi demek olan bu sürece asla izin vermeyecektir. Emperyalizm ve yerli işbirlikçileri amaçlarına ulaşmak için her yolu ve yöntemi kullanmaktadır. Eğitim, hukuk, sağlık alanlarında yaptığı yıkım ve değişiklikler ülkeyi perişan etmiştir. Doğa katliamları ile gelecek nesillerin yaşamlarını şimdiden karartmışlardır. Ordumuzu etkisizleştirerek dış saldırılara karşı ülkeyi savunmasız hale getirmişlerdir. AKP hükümetinin yaptığı haksızlıklara ve ülkenin yok olmasına yol açacak uygulamalara dur diyen yurtseverler orantısız güç kullanımıyla sindirilmeye çalışılmaktadır. PKK katillerine karşı duyarsız olan polis ve diğer kolluk kuvvetleri elinde Türk bayrağı ve Atatürk resmi olan yurtseverlere acımasızca şiddet uygulamaktadır. Torba yasalarla mevzuatlarda yapılan değişikliklerle köy arazileri belediyelere geçirilmiştir. Bu yasa ile iktidar yandaşlarına yeni ve sonsuz bir rant kapısı hayata geçirmiştir. Bu konuda köylüler bilinçlendirilmeye çalışılacaktır dedi.
HİÇ BİR PARTİNİN GÜDÜMÜNDE DEĞİLİZ
Akbaş açıklamasını şöyle sürdürdü: ADD hiçbir siyasi partinin güdümünde bir örgüt değildir. Son zamanlarda gençlik yapılanmasını gerçekleştiremeyen bazı siyasi partiler ADD’nin gençlik kollarını devşirme gayreti içindedirler. Hiçbir siyasi partinin ADD’nin işleyişine müdahele etmesine ve ADD gençliğini politize etmesine izin verilmeyecektir. Ülkenin içinde bulunduğu kötü koşullardan çıkabilmek için ADD Atatürk’ün çizdiği yolda faaliyet gösteren diğer platform, komite ve derneklerle işbirliği içinde olacaktır. Bu amaçla Bafra eş güdüm toplantısında, bütün şubelerimizle Terme çevre platformunu destekleme kararı alınmıştır.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'a ağır fatura

1 Samsunspor'a ağır fatura

O sıradan biri olmaz!..

2 O sıradan biri olmaz!..

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

3 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

Marsilya, tura göz kırptı

4 Marsilya, tura göz kırptı

Samsun Canik'te 'müzik dolu' günler

5 Samsun Canik'te 'müzik dolu' günler

Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

6 Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

7 Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

8 Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

9 İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

10 Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına