TEMLİKLER ERTELENMELİ

Samsunspor un hafta sonu gerçekleştireceği kongre öncesi gündemi değerlendiren Tanju Çolak, Kazım Yılmaz ın çok önemli miktar da alacağı var. Bu alacaklarıyla hiçbir başkan gelip sorunları çözemez. Gelen bütün para ona gidiyor. Temlikleri ertelemeli. Çok

TEMLİKLER ERTELENMELİ
SORUNLARI KİMSE ÇÖZEMEZ 
Türk futbolunun ve Samsunspor un efsane isimlerinden eski Avrupa Gol Kralı Tanju Çolak, kongere sürecinden Kazım Yılmaz a takımın  performansından Erhan Altın a kadar önemli açıklamalar yaptı. Samsunspor un hafta sonu gerçekleştireceği kongre öncesi gündemi değerlendiren Tanju Çolak, Benim başkan olmayacağım kesin. Ben düşünmüyorum. Buradan söylüyorum. Benim için erken. 5 sene sonra neden olmasın. Samunspor u tek bir kişi kurtarabilir. O da Kazım Yılmaz dır. Çünkü çok önemli miktar da alacağı var. Bu alacaklarıyla hiçbir başkan gelip sorunları çözemez dedi. 
ÇÖZÜM BELLİ 
Kazım Yılmaz a çok büyük görevler düştüğüne dikkat çeken Tanju Çolak, şunları söyledi: Kazım Yılmaz, Samsunspor u Süper Lig e taşıyacak. Borçları geri alıp takımı orada bırakacak. Ondan sonra kulübü de bırakıp hayatına devam edecek. Başka bir çözüm mümkün değil. Temlikleri ertelemeli. Çok acil kulübün önünü açmak zorunda. 
PARALAR YILMAZ A GİDİYOR 
Çünkü gelen bütün para ona gidiyor. Uğur Boral a Gekas a o kada para verildi. Kim verdi Kazım Yılmaz. Bas bas bağırdım Adnan Sezgin i getirme diye. Bir cacık olmaz, borç batağına düşürür dedim. Dinlemediler beni. Şimdi bunu isteyemessiniz. İstememeniz lazım. Çünkü paraları sen verdin. Şirketini böylemi yönetiyorsun.
VİCDANIM SIZLIYOR 
Samsun a Samsunspor a sahip çıkılması lazım. Kayseri, Antalya, Gaziantep, İstanbul, Ankara Büyükşehir Belediyeleri ortada. Samsun olarak ne eksiğimiz var. Vicdanım yüreğim sızlıyor. Samsunspor adına üzülüyorum. Çünkü Samsunspor bir marka. Taraftarıyla, başarısıyla ve çıkardığı futbolcularıyla Türkiye de marka kulüp.  
ERHAN HOCA DAHA NE YAPSIN 
Adana Demirspor maçında Samsunsporlu oyuncuların isteksizliği ve mücadele etmemesine üzüldüm. Futbol adına hiçbir varlık gösteremediler. Adana Demirspor u yenecek güçlü kadroya sahipler. Az koştular, az mücadale ettiler. Konsantrasyon eksikliği vardı. Buna çok üzüldüm. Maçın skoru bu olmamalıydı. Erhan hocanın da yapacağı bir şey yok. Adam bu şartlarda daha ne yapsın.  

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

1 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

2 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

3 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

4 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

5 Feci kaza! 1'i ağır 4 yaralı

Ahmet Burak müjdesi

6 Ahmet Burak müjdesi

Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

7 Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda

8 Samsunspor maçı ne zaman? Hangi kanalda

Samsunspor maçında açılış Gaziantep'te

9 Samsunspor maçında açılış Gaziantep'te

Aclan Büyüktürkoğlu: 'Sanatsız kalmayın!'

10 Aclan Büyüktürkoğlu: 'Sanatsız kalmayın!'