ÖZTÜRK TEN MEKTUP VAR

Metro Holding Kurucu Başkanı Galip Öztürk, “Galip Öztürk adil bir biçimde yeniden yargılansın” kampanyasına imza veren yaklaşık 200 bin kişiye yazdığı mektupla teşekkür etti. Öztürk, Unutmayanlar, unutulmuyormuş dedi\r\n

ÖZTÜRK TEN MEKTUP VAR
Metro Holding Kurucu Başkanı Galip Öztürk,  Çarşamba da Cemalettin Durmuş tarafından açılan Galip Öztürk adil bir biçimde yeniden yargılansın kampanyasına katılanlara mektupla teşekkür etti. Mektubuna unutmayanlar, unutulmuyormuş diyerek başlayan Öztürk, Bu teşekkür mektubumu kaleme alırken, öncelikle birine ya da bir şeye verdiğin değerin mutlak karşılığı olduğunu hatırlatarak sözlerime başlamak istiyorum. Benim doğduğum topraklara sahiplenişimi, söz konusu Samsun ya da Samsunspor olunca akan suların durduğunu beni  tanıyan herkes iyi bilir. Cemalettin Durmuş benim Çarşamba’dan çocukluk arkadaşımdır. Sağ olsun, tıpkı paralel yargı tarafından cezaevine atıldığımda olduğu gibi, benim için yine bir imza kampanyası başlattı. Fırsat buldukça onun sayfasından paylaştığı imza kampanyasının fotoğraflarını gördüğümde, duyduğum memnuniyeti nasıl dile getirebilirim, doğrusu ya bilmiyorum. Fakat bildiğim bir şey var ki; eğer siz bir şahsı ya da ortak bir değeri, ihtiyacı olup olmadığına bakmaksızın her fırsatta hatırlarsanız , günü geldiğinde o değerler de size sahip çıkıyor ifadelerini kullandı.
VEFAKAR VE KADİRŞİNAS
Galip Öztürk mektubunu şöyle sürdürdü: Şöyle bir bakınca Galip Öztürk adil bir biçimde yeniden yargılansın diye başlatılan imza kampanyasına katılanların sayısı neredeyse 200 bine, yani bir başka ifadeyle, Samsun’dan iki bağımsız milletvekili çıkaracak oy sayısından bile fazla bir rakama ulaşmış. Bu muazzam katılım, benim hemşerilerimin ne kadar vefakar ve bir o kadar da kadir şinas olduğunu açıkça ortaya koyuyor. İnternet üzerinden atılanların dışında, bizzat Çarşamba Otogarı’nda Metro yazıhanesine gidip şahsıma manen destek olmak için imza veren değerli hemşerilerime teşekkürü bir borç biliyorum. Benim onları unutmadığım gibi, onların da beni unutmamış olmasından duyduğum mutluluk sözcüklerle tarif edilemez. Sizlerle benim aramda farkında olmadan oluşmuş bir gönül bağı var ve bu bağ öylesine güçlü ki, en çok ihtiyaç duyduğumuz anda birden ortaya çıkabiliyor. Çok şükür ki aramızda kurulan bu gönül bağıyla bana sahip çıkıyorsunuz. Umarım ve dilerim ki yüce Rabbim niyetlerinizi, emeklerinizi, attığınız imzalarınızı boşa çıkarmaz. Dostlarım; bu vesile ile hepinizi Allah’a emanet ederken, şu günlerde ziyadesiyle ihtiyaç duyduğum güzel dileklerinizi, dualarınızı benden esirgememenizi istirham ediyor, ortaya koymuş olduğunuz bu dik duruştan ötürü hepinize ayrı ayrı sevgi, saygı ve muhabbetlerimle teşekkür ediyorum.


EN ÇOK OKUNANLAR

Kaldırım aday adayı

1 Kaldırım aday adayı

Samsunspor'da ikisi de olmayacak

2 Samsunspor'da ikisi de olmayacak

Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

3 Meşaleni al formanı giy sende bu yürüyüşe katıl

Samsun'da 'uçan imam' hapiste

4 Samsun'da 'uçan imam' hapiste

Yaşam savaşını kaybetti

5 Yaşam savaşını kaybetti

Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

6 Samsun'a yeni üniversite kuruluyor

Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

7 Samsun'da Jandarma'dan yeni uygulama

Cemal Safi'ye son görev

8 Cemal Safi'ye son görev

Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

9 Samsun'da bakkalını 68 yıldır güler yüzle açıyor

Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek

10 Samsunspor'da Muhammet Beşir'in durumu maç saati beklenecek