RESMİ KONSEY BİZİZ

Atakum Kent Konseyi Başkanı Dr. Murat Erkan, Samsun 1. İdare Mahkemesi ne açtıkları davada, kendilerini konsey olarak gösterenlerin hiçbir resmi kayıt sunamadığını belirterek, Sözde Atakum Kent Konseyi kurulması ile ilgili mahkemeye resmi hiçbir kayıt su

RESMİ KONSEY BİZİZ
Atakum Kent Konseyi Başkanı Dr. Murat Erkan, yerel seçimler sonrası Atakum Belediyesi tarafından mevcut Atakum Kent Konseyi nin tanınmayarak, yeni başkan ve konsey oluşturulduğunu ve kendilerinin konuşu mahkemeye götürdüklerini söyledi. 
TAM YARGI DAVASINA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ
Erkan, Samsun 1. İdare Mahkemesi nde açıtıkları davada mahkemenin inceleme yaptığını belirterek, Yapılan incelemede, Atakum Belediyesi nin 26 Haziran 2014 tarihinde yeni Kent konseyi kurulmasıyla ilgili yapmış olduğu toplantı ile ilgili yazılı bir belgesinin olmadığı, varsa bile sunulmadığı belirtildi. Mahkeme, bunun idari bir eylem olduğu sonucuna varmış ve konuyla ilgili tam yargı davası açılması gerektiği vurgulanmıştır. Biz de bu davayı mahkemenin bu değerlendirmesi ve yönlendirmesi sonucunda Atakum Kent Konseyi olarak konuyu tam yargı davasına çevirmiş bulunuyoruz diye konuştu.
ONLAR GAYRİ RESMİ
Gelinen son noktada, Atakum Belediyesi nin Haziran ayında yeni kent konseyi kurulmasıyla ilgili yapmış olduğu toplantıya hiçbir resmi kaydın olmadığını ve bunun resmiyet taşımadığını da söyleyen Erkan açıklamasını şöyle sürdürdü: Bugün bizlerin temsil ettiği Atakum Kent Konseyi nin kuruluşuna ve sürecine bakıldığında kimin resmi kimin gayri resmi olduğu böylece netlik kazanmıştır. Atakum Kent Konseyi, Atakum un her konuda haklarını korumak, bu konuda kent bilincini yükseltmek, Atakum da yaşayan herkesin sürece katılasını sağlamak anlayışıyla, kimseyi ötekileştirmeden, kentsel dayanışma duygusu içinde çalışarak hareket etmeye, çalışmaya devam edeceğiz.  

Bayram OK EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bankalar bu paranın peşinde

1 Samsun'da bankalar bu paranın peşinde

Samsunspor'da maaş krizi

2 Samsunspor'da maaş krizi

Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı

3 Oktay Kaynarca'dan ayrılık mesajı

Başkan Yılmaz: 'Hesabım ele geçirilerek ahlaksızca paylaşımlarda bulunulmuştur'

4 Başkan Yılmaz: 'Hesabım ele geçirilerek ahlaksızca paylaşımlarda bulunulmuştur'

Sahilde kadın cesedi bulundu

5 Sahilde kadın cesedi bulundu

Sokak ortasında tecavüz dehşeti!

6 Sokak ortasında tecavüz dehşeti!

Başkan Yılmaz: 'Fenerbahçe'ye attığı gol hala hafızamda'

7 Başkan Yılmaz: 'Fenerbahçe'ye attığı gol hala hafızamda'

Samsun'da patlama! 90 kişi

8 Samsun'da patlama! 90 kişi...

Samsun'un o markası Amerika'da tabanca sektöründe dereceye girdi

9 Samsun'un o markası Amerika'da tabanca sektöründe dereceye girdi

Samsun'da Cumhuriyet coşkusu

10 Samsun'da Cumhuriyet coşkusu