Ahmet Arı şoku

Kadroya dahil edilip takımla birlikte İstanbul'a götürülen Ahmet Arı'nın cezasının bitmediği Kartal maçından kısa süre önce ortaya çıktı.

Ahmet Arı şoku

\n  

\n
\n Bu gelişme üzerine Samsunspor'da şok yaşanırken genç futbolcu maçı tribünden izledi.Samsunspor'da Kartalspor maçına saatler kala Ahmet Arı şoku yaşandı. Sezon başında Bursaspor'dan kiralık olarak transfer edilen Ahmet Arı, cezası nedeniyle ligdeki ilk iki maçta forma giyememişti. Kartalspor maçının kadrosuna alınan ve takımla birlikte İstanbul'a götürülen genç futbolcunun cezasının bitmediği karşılaşmanın başlamasına kısa bir zaman kala anlaşıldı. Sonucu Samsunspor'a büyük zararlar getirecek olan büyük ihmalin farkedilmesinin ardından Ahmet Arı, kadrodan çıkarıldı. Samsunsporlu yöneticiler ve Teknik Direktör Erhan Altın, bu gelişme üzerine büyük bir şok yaşadı.  Hayli üzülen Ahmet ise karşılaşmayı tribünden izledi. 
\n
\n  
\n
\n 4 MAÇ CEZA ALMIŞTI 
\n
\n Geçtiğimiz sezon Bursaspor forması giyen Ahmet Arı'ya,  A2 Ligi Play-Off'unda Kartalspor ile yapılan maçta hakeme yönelik hakareti nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından 4 resmi karşılaşmada oynamama cezası verilmişti. 
\n
\n  
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Ankara'da kartpostallık kar manzaraları

1 Ankara'da kartpostallık kar manzaraları