Mücevherde fırsat günleri

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Outlet Mücevher Fırsat Günleri, yüzde 70 e varan indirimli ürünleriyle ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.\r\n

Mücevherde fırsat günleri
Sereks Fuarcılık tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Outlet Mücevher Fırsat Günleri, Harbiye Askeri Müze de açıldı. Üreticiden tüketiciye, sertifikalı ve ihraç fazlası mücevherlerin satışa çıktığı etkinlikte yılbaşına özel binlerce seçenek yer alıyor.

Özel tasarımların da aralarında bulunduğu ürünlerin yüzde 70 e varan indirimler ve taksit imkanıyla satıldığı etkinlikte, tek taş yüzük, kolye, küpe, bilezik, bileklik, set ile pırlanta ve elmas takılar firmaların yaptığı özel kampanyalarla müşteriye sunuluyor.

Üretici firmaların sezon sonundaki stoklarını sergilediği etkinlikte, her bütçeye ve her zevke uygun 59,99 liradan 500 bin liraya kadar tek taş yüzükler, kolyeler ve küpeler bulmak mümkün.

Etkinlikte İstanbul un özelliklerini yansıtan Boğaziçi Köprüsü, Kız Kulesi, Ayasofya ve vapur figürlerinin yer aldığı 250 ile 300 dolar arasında değişen kolyeler dikkati çekti.

Outlet Mücevher Fırsat Günleri, 30 Aralık a kadar 11.00-20.30 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

- Ücretsiz bakım ve onarım

Outlet Mücevher Fırsat Günleri nde ziyaretçiler için ücretsiz bakım ve onarım stantları da yer alıyor. Sarraf atölyesi olarak hizmet veren bu stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyası için bakım, tamirat ve cila gibi işlemler ücretsiz yapılabilecek.

Etkinliğe ilişkin AA muhabirine bilgi veren Sereks Fuarcılık Genel Müdürü Gökhan Yerdan, imalatçı firmaların talebi üzerine gelenekselleştirilen etkinliğin vatandaşlar tarafından beğenildiğini söyledi. Ziyaretçilerin her yıl gelerek etkinliği takip ettiğini aktaran Yerdan, geçen yıl 8 bin kişinin burayı ziyaret ettiğini kaydetti.

Yıl sonu itibarıyla satışlarını tamamlayan firmaların ellerinde kalan koleksiyonları değerlendirmek istediğini belirten Yerdan, Önümüzdeki yıla yeni model, ürün ve koleksiyonlarla girecek firmalar için ellerindekileri satmak açısından iyi bir fırsat. Tüketicilerle imalatçıların bir araya getirilmesiyle firmalar müşterilerin isteklerine göre gelecek yıl için talep topluyor. Bu organizasyonun tamamı gerçek outlettir. Firmaların hiçbirinin perakende dükkanı yok. Hepsi imalatçı. Ürünlerini satıp yeni mallarını üretecekler dedi.

Etkinlikte kendilerine ziynet eşyası ve yakınlarına hediye seçen vatandaşlar, fiyatların dışarıya göre çok uygun olduğunu belirterek, her bütçeye göre şık ve modern tasarımların yer almasının yeni yıl alışverişi için fırsat olduğunu kaydetti.

Bütçelerine ve zevklerine göre alışveriş yapan kadınlar, indirimli fiyatlardan duydukları memnuniyeti dile getirdi


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

2 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

3 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

4 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

5 Samsun'da alt geçitte trafik kazası: 1 yaralı

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

6 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

7 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

8 Samsunspor - Atakum Belediyespor maçı canlı yayın

Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

9 Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu

10 Samsun'da yaşlı adam evinde ölü bulundu