TÜRKİYE İSTİKRAR ADASI

AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Türkiye de demokrasinin kökleştiğini, ekonomik kalkınmanın da küresel krize rağmen hızla ilerlediğini söyledi. Köktaş, En önemlisi vatandaşlarımızın arasındaki aidiyet bağları güçleniyor dedi\r\n

TÜRKİYE İSTİKRAR ADASI
AK Parti Samsun İlçe Başkanları Toplantısı, İl Başkanı Fuat Köktaş başkanlığında yapıldı. 
Toplantı öncesi bir açıklama yapan Başkan Köktaş, ülke etrafında bir ateş çemberi varken, Türkiye nin bir istikrar adası olduğunu söyledi. Köktaş, Türkiye de demokrasi kökleşiyor, ekonomik kalkınma küresel krize rağmen hızla ilerliyor ve en önemlisi vatandaşlarımızın arasındaki aidiyet bağları güçleniyor diye konuştu.
İSTİKRAR VE UYUM
Bugün Türkiye nin daha demokratik, daha zengin, daha yaşanır bir ülke haline geldiğini, devrim niteliğinde hizmetlerin ve projelerin hayata geçirildiğini kaydeden Köktaş, Değişimlerden en büyüğü 10 Ağustos ta yaşandı. Kurucu Genel Başkanımız ilk defa halk tarafından seçilen Cumhurbaşkanı oldu. Devir teslim töreni yapıldı. Gerçekleştirilen 1. olağanüstü kongremizle birlikte Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu genel başkanımız ve başbakanımız oldu. Akabinde 62. hükümetimiz kuruldu. Bir çırpıda sıraladığımız bu değişimler önceki dönemlerde büyük sarsıntılara hatta darbelere kadar giden süreçlere uzanmıştır. Buradan da görüyoruz ki; AK Parti, Türkiye de her alanda istikrarı ve uyumu en güzel şekilde sağlamıştır. Dikkat ediniz, etrafımızda bir ateş çemberi varken Türkiye bir istikrar adası. Türkiye’de demokrasi kökleşiyor, ekonomik kalkınma küresel krize rağmen hızla ilerliyor ve en önemlisi vatandaşlarımızın arasındaki aidiyet bağları güçleniyor ve Türkiye yükselen bir güç olma niteliğinde birçok ülkenin gıptayla baktığı bir dönem yaşıyor. Bu anlamda kimler ne planlar, ne oyunlar, ne kumpaslar içinde olurlarsa olsunlar ülkemizin her yerinde demokrasiyi, milli iradeyi egemen kılma mücadelemiz devam edecektir diye konuştu.
DAHA ENERJİK BİR KADRO 
Kumpaslar üzerinden yakıp yıkan, oyun kuran bir takım çevrelerin hukuk çerçevesi içinde hak ettiği cezayı da mutlaka alacağını ifade eden Köktaş, Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu nun da dediği gibi Onlar tahrip etmeye çalışırken biz inşa etmeye devam edeceğiz. Onlar vatandaşlarımız arasında bir takım ayrımlar ortaya koymaya çalışırken biz vatandaşlarımızın gönülleri arasında köprüler inşa etmeye devam edeceğiz. Çok yorucu ve yoğun gündemlerle geçirdiğimiz 2014 yılını geride bırakmak üzereyiz.  Bu yıl içinde ilimizde 3 miting ve 2 seçimi teşkilatlarımızın başarılı çalışmalarıyla geride bıraktık.  Çok yoğun geçen çalışmaları geride bırakmakta olduğumuz 2014 te, genel merkezimizin geniş istişareleri ile ilçe kongrelerimizi tamamlamış olup, 1 şubat 2015 tarihinde de inşallah il kongremizi gerçekleştireceğiz. Bu arada aralık ayı itibariyle kadın ve gençlik kollarımızın ilçe delege seçimleri tamamlanmış olup, ocak ayı içinde kadın ve gençlik kollarımızın ilçe kongrelerini tamamlayacağız ve daha sonra şubat ayının içinde belirlenen takvim çerçevesinde Kadın ve Gençlik Kollarımızın il kongrelerini tamamlayıp 2015 genel seçimlerine teşkilatlar olarak kongrelerini tamamlamış bir halde hazır, tazelenmiş, yenilenmiş, daha enerjik bir kadroyla gireceğiz diye konuştu.
Basın açıklamasının ardından gerçekleştirilen AK Parti Samsun İlçe Başkanları Toplantısı na  İl Kadın Kolları Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, İl Başkan Yardımcıları ile İl Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı. 

Bayram OK


EN ÇOK OKUNANLAR

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

1 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

2 Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

Marsilya, tura göz kırptı

3 Marsilya, tura göz kırptı

Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

4 Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

5 Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

6 Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

7 Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

8 İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

9 Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi