Canik ten öğrencilere muhteşem gösteri

Canik Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte illüzyonist Ömer Türe´nin yaptığı birbirinden ilginç numaralar, çocukları hayrete düşürdüğü kadar keyifli dakikalar geçirmelerini de sağladı\r\n

Canik ten öğrencilere muhteşem gösteri
Canik Kültür Merkezi nde ilçedeki anaokulu ve ilkokul öğrencilerine yönelik düzenlenen etkinlikte Yeteneksizsiniz yarışması finalistlerinden Ömer Türe tarafından nefes kesen bir illüzyon gösterisi gerçekleştirildi. Canik Belediye Başkanı Osman Genç in de izlediği gösteriye öğrencilerin ilgisi büyük oldu.  Bazı gösterilerine öğrencileri de dahil ederek sahneye çıkaran Türe, gösterilerini seçtiği öğrencilerle birlikte yaptı. Öğrencilerin büyük ilgisini çeken her gösteri başlangıcında, bütün öğrenciler, gösterilere dahil olabilmek için adeta birbirleriyle yarıştı. İllüzyon gösterileri, çocukların unutulmaz, eğlenceli anlar yaşamalarını sağlarken, aynı zamanda el çabukluğu ile göz yanılmasının nasıl olduğunu eğlenerek öğrendi.
SOSYAL ETKİNLİK
Öğrencilerin eğitim-öğretimlerinin yanında sosyal alanda da en iyi şekilde eğitilmesini hedeflediklerini belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç, öğrenciler için bu tür sosyal etkinliklerin ne kadar önemli olduğunu ve Canik Belediyesi olarak sosyal ve kültürel etkinlikleri devam ettireceklerini dile getirdi. Öğrencilerin sevgi gösterisinde bulunduğu Başkan Genç, çocuklarla bol bol sohbet ederken, onlarla hatıra fotoğrafı da çektirdi. İllüzyon gösterisini çok beğendiklerini belirten minikler, kendileri için böyle bir etkinlik düzenleyen başkan amcalarına teşekkür etti.


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da ustalıktan 58 ülkeye ihracat yapan firma patronluğuna

1 Samsun'da ustalıktan 58 ülkeye ihracat yapan firma patronluğuna

Samsun'da üniversite öğrencisinin şüpheli ölümü

2 Samsun'da üniversite öğrencisinin şüpheli ölümü

Ufuk Budak Almanya'da

3 Ufuk Budak Almanya'da

Samsun'da Demet öğretmene vefa

4 Samsun'da Demet öğretmene vefa

Samsunspor'da personele 1 ay maaş

5 Samsunspor'da personele 1 ay maaş

 İlkel ulaşım Meclis'te

6 İlkel ulaşım Meclis'te

Gözler Beşir'de

7 Gözler Beşir'de

Samsunspor'da çekiliş tarihi 30 Haziran

8 Samsunspor'da çekiliş tarihi 30 Haziran

Samsun'da tavuk hırsızlığı

9 Samsun'da tavuk hırsızlığı

Samsunspor ile Boluspor 59. randevuda

10 Samsunspor ile Boluspor 59. randevuda