YAZIK

Teknik Direktör Erhan Altın, iki taraftarın Kartalspor maçında sahaya atlamasına ilişkin, "Kulübün gerçek patronu taraftardır. Taraftar kulübüne sahip çıkmazsa, alınan maç işte böyle kaybedilir. Yazık, bu olaydan ötürü çok üzgünüm" dedi

YAZIK

\n  

\n
\n Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, 2-0 öndeyken, 2-2 biten Kartalspor maçının ardından adeta veryansın etti. Altın maçın ardından önemli açıklamalarda bulunurken, "Galipte gelebiliriz, mağlup da olabiliriz. Bu kulübün gerçek patronu taraftarlarıdır. Ancak taraftarlar futbolcusuna, kulübüne sahip çıkmadığı sürece almış olduğu maçı bugünki gibi kaybeder. İki taraftarın sahaya atlamasını tüm taraftarlarımıza mal edemeyiz. Ama bu olaylardan ötürü çok üzüldüm" diye konuştu. 
\n
\n  
\n
\n TELAFİ EDECEĞİZ
\n
\n Futbolcularına teşekkür eden Altın, "Kartalspor maçı son dakikasına kadar mücadeleyi bırakmadı. Skoru değiştirmek için örnek bir mücadele ortaya koydu. Kartalsporlu futbolcuları kutlamak gerekir. Skor lehimize tamamen döndüğünde bütün güzellikler bir arda yok oldu. Emeğimizin karşılığının bu olmaması gerekirdi. Yinede tüm futbolcularıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Lİg devam ediyor. Önümüzdeki maçlara bakacağız ve bu puan kaybını Bolu maçıyla telafi edeceğiz" dedi. 
\n


EN ÇOK OKUNANLAR

Silahlı kavga: 1 ölü

1 Silahlı kavga: 1 ölü

Gündem transfer

2 Gündem transfer

Samsun'da intihar girişimi!

3 Samsun'da intihar girişimi!

Arayışa devam

4 Arayışa devam

Atatürk Stadı kapalı gişe

5 Atatürk Stadı kapalı gişe

Liderliğe gittiler

6 Liderliğe gittiler

Hoşgeldiniz

7 Hoşgeldiniz

Son idman Sakarya'da

8 Son idman Sakarya'da

Dikkat çeken ayrıntı

9 Dikkat çeken ayrıntı

15 Aralık Cumartesi Samsun hava durumu!

10 15 Aralık Cumartesi Samsun hava durumu!