Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

SORUNLARI BİLEREK GELDİM

Herkese teşekkür eden Erkut Tutu, Her zaman Samsunspor un menfaatlerini koruduk, kolladık. Samsunspor un sorunlarını çözmeye talip olduk. 50 milyon lira borcu bilerek geliyorum. Sorunları çözmek için buradayım dedi \r\n

SORUNLARI BİLEREK GELDİM
ELLERİNİ TAŞIN ALTINA KOYACAKLAR 
Samsunspor Başkanı seçilen Erkut Tutu, yaptığı konuşmada herkese teşekkür etti. Her  türlü suçlamaya, eleştirye maruz kalmasına rağmen hep sustuğunu belirten Tutu, Her zaman Samsunspor un menfeatlerini koruduk kolladık. Samsunspor un sorunlarını çözmeye talip olduk. Bahsedilen rakamlar gözönünde bulundurulunca; korkunç bir tablo. Kimseyi suçlamadım, suçlamayacağım. 50 milyon lira borcu bilerek geliyorum. Yapacağıma inanmasam burada olmazdım. Sorunları çözmek için buradayım. 
ÖDEMELER  YAPILACAK 
Oyunculara borçlar var. Ödenmez ise 3 Ocak ta serbest kalacaklar. Personele borç var. Elinizi vicdanınıza koyun. Ağlamaya sızlamaya dertlenmeye hakkım yok. Bu sorunları bilerek geliyorum. Samsunspor un kapısında bekçilik de yaparım. Yeter ki Samsunspor un sorunlarını çözelim. Fakir edebiyatı yapmıyorum. Bizi seçin birlikte elele verelim. Sayın Bakanımız başta olmak üzere şehrin ileri gelenleri, işadamları ellerini taşın altına koyacak. Bu borcu bilerek sizin karşınıza geliyorum.  
3,5 MİLYON DAVASI 
Şimde 3,5 milyon lira dava var. Her şey konuşuluyor. Bizim o dönem bütçemiz belliydi. 8 milyon civarında bütçe vardı. Ödemeler çıktıktan sonra 4,5 milyon lira kaldı. Demek ki ben mucizeyi başaracak kadar iyi başkanım. 3,5 milyon kaybolsa 1 milyona kulübü Süper Lig e çıkarmışım. Sahte bir evrak getirmiyorum. O dönemlerdeki denetçi raporlarında mali tabloların durumu doğru ve adil görüş vermektedir, uygundur yazıyor.  
MÜDAHİL OLMAYACAĞIM 
Denetimler sonucunda uygundur belgesi veriliyor. Dağıttığımız primlerle ilgili makbuzlar bizde. Mahkemeye bütün evrakları sunduk. Şerefim üzerine söz veriyorum en ufak müdahil olmayacağım. Ben ve arkadaşlarım bir daha Samsunspor ile ilgili bu tür konulara maruz kalmaması için pazartesi günü bir ulusal denetçi şirketle yaptığımız anlaşma gereği bütün hesaplar denetlenecek. Hepimizin gönlü rahat edecek. Yeni bir sayfa açıyoruz.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU-SELÇUK KAYA-SALİM YILDIZ


EN ÇOK OKUNANLAR

Dostluk maçı ertelendi

1 Dostluk maçı ertelendi

Bakan Kılıç Yeni stadyum hazır, en iyi çim Samsunda

2 Bakan Kılıç: 'Yeni stadyum hazır, en iyi çim Samsun'da'

Başkanlardan 19 Mayıs Sanayi Sitesine müjde

3 Başkanlardan 19 Mayıs Sanayi Sitesi'ne müjde

Mesaiye devam

4 Mesaiye devam

Nerede hareket

5 Nerede hareket...

Samsunda tır devrilme tehlikesi geçirdi, keresteler yola saçıldı

6 Samsun'da tır devrilme tehlikesi geçirdi, keresteler yola saçıldı

Şehzadelerden anlamlı kampanya

7 Şehzadeler'den anlamlı kampanya

Gücümüzü Bakan Kılıçtan alıyoruz

8 Gücümüzü Bakan Kılıç'tan alıyoruz

Arkadaşını bıçaklayarak öldüren şahıs tutuklandı

9 Arkadaşını bıçaklayarak öldüren şahıs tutuklandı

Hükümetleri halk kuracak

10 Hükümetleri halk kuracak